شقق للبيع في التجمع الخامس بالتقسيط على ١٠ سنين, صفحة 6

5,996 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة بالتقسيط في باتيو أورو الجولدن سكوير | فوري

    متصدر

    Aqarpedia For Resale logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع استلام فوري بكمبوند سوديك فيليت

    Oaks Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ١٠٩ متر مربع

    ٤١٬٢٨٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بكمبوند سوديك فيليت شقه للبيع متشطبه استلام فوري

    Oaks Real Estate logo image

4

    4

    ٢٩١ متر مربع

    ٤٣٬٢٩٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٦٬٠٩٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل موقع علي بحيرة ٣ غرف باقل مقدم و اقساط 2031

    Edge Real Estates logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في تاج سيتي القاهرة الجديدة قسط 12سنه

    Oaks Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٩٬٦٣٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 115في تاج سيتي للبيع في القاهرة الجديدة

    Oaks Real Estate logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في تاج سيتي شقة للبيع في التجمع امام مطار القاهره

    Oaks Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن عاللاجون مباشرة ريسيل/تقسيط ماونتن فيو

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٩٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مودرن للبيع في فيفث سكوير

    New Capital Home. logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٩ متر مربع

    ٣٨٬٧٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بمقدم : 1,352,850 للبيع في تاج سيتي 58 متر

    متصدر

    New Destination  Real Estate Consultancy logo image

1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٩٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬١٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130 متر فيو VIP للبيع في تاج سيتي بخصم كاش 50%

    Closer logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٧٬٤٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    175م بجوار النادي الاهلي المتر 19 الف وقسط 72 شهر

    متصدر

    Alarabia for Real Estate Investments logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٦٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٥٥٦٬٠٠٠ جنيه

    شقتك متشطبة بالكامل مع بالم هيلز بأطول فترة سداد

    IRTKAZ logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١١٥ متر مربع

    ١٢٦٬٥٧٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٥٦٠٬٠٦٧ جنيه

    لوكيشن مميز شقة 132 متر متشطبة بالكامل بالتكيفات

    MD Signature logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٤٢٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في قلب التجمع كمبوند ازاد شقة للبيع بسعر لقطة

    Another Way logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٩٣٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بخصم 50% للكاش علي طريق السويس تاج سيتي

    متصدر

    Closer logo image

2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٤٢٬٧٣٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 312ألف وامتلك شقة بقسط ع10 سنوات في التجمع

    IRTKAZ logo image

    إيفوار إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٧٨٬٦١٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه الترا مودرن للبيع ببلو فيوز بميفيدا

    I-Zone logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ١١١٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٠٧٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة استلام 2025 متشطبة بالكامل مع المراسم

    IRTKAZ logo image

3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٧٧٬٤٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة وحمام سباحة | ليك فيو ريزيدنس

    NIFE Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٠٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 ماستر بباركنج في ديستركت 5 – فرصة استثمار

    متصدر

    clear scope logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٤ متر مربع

    ٤٤٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة خاصة وإطلالة على اللاجون في بالم هيلز

    Aqarpedia For Resale logo image

2

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ٨٥٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٠٢٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة برووف متشطبة استلام فوري بأقل من سعر الشركة

    IRTKAZ logo image

2

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٧١٬١٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 105م بالتجمع كمبوند ذا ايكون بخصم الكاش

    Z Investments For Real Estate logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استمتع بإطلالة مباشرة على اللاجون في شقق "Cleo"

    Aqarpedia For Resale logo image

2

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ٨٥٬٩٣٧ جنيه/متر مربع