شقق للبيع في التجمع الخامس بالتقسيط على ١٠ سنين, صفحة 8

5,996 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بأقل سعر إجمالي في موقع متميز باقساط ليك فيو 2

    New Avenue Real Estate logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل على الجولف مقدم 5% في قلب التجمع

    New Avenue Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٠٧٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٧٧٧٬١٢٦ جنيه

    شقة غرفة دور ثان في التجمع نصف تشطيب

    The Polygon logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٤٥٬٥٠٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فورى فى هايد بارك التجمع قسط على 6 سنين

    property hills Elite logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ١٧٬٦٩٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر | شقة للبيع في ماونتن فيو 1.1 إكستنشن

    Beltone logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بجاردن بخصم للكاش 25% تشطيب كامل+ تقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بجاردن بخصم للكاش 25% تشطيب كامل+ تقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٩٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمقدم و اقساط بموقع مميز استلام 2026 ديستركت 5

    New Avenue Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٩١٬٨٨٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة لاستلام بجاردن خاص في ماونتن فيو اي سيتي

    Coldwell Banker- The Blues logo image

3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٠٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك ناصيةبانوراما استلام فوري نورث هاوس بيت الوطن

    متصدر

    -رواسي للاستثمار العقاري- logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٢٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطبـة + ACs - فـيو خيالي على Water Features

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ١١٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه رووف في ماونتن فيو اي سيتي , 165متر

    Prime Company logo image

3

    4

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بوليفارد ميفيدا بأقساط سعر مميز

    Platinum Properties logo image

2

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ١١٣٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬١٧٩٬٨٦٦ جنيه

    شقة في نوراي, بمقدم 5%, تقسيط علي 8 سنين

    Smart Move logo image

    نوراي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٦٤٬٨٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 128م - فيو لاجون - برايم لوكيشن

    Pro House logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ٧٥٬٧٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي متشطبة ميفيدا بأقساط اعمار

    متصدر

    Platinum Properties logo image

1

    1

    ٩٨ متر مربع

    ١٢٢٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري - Double View + بواجهة بحري على اللاجون

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ١٣٬٩٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه مميزه في ماونتن فيو اي سيتي لاجون,240م

    Prime Company logo image

3

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    استوديو سوبر لوكس للبيع في بالم هيلز - كليو

    Treasure Real estate logo image

استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٩٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل شقة استلام قريب تقسيط نص سنوي في PHNC

    Allocate Real Estate logo image

2

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ٤٥٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه جاهزة لاستلام في سوديك فيليت

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٦ متر مربع

    ٤٤٬٢٤٧ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بحديقة للبيع في بالم هيلز – القاهرة الجديد

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

1

    2

    ٧٢ متر مربع

    ٦٥٬٩٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن مميزة في ماونتن فيو آي سيتي

    Premier Property logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٣٠٨٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم3% فقط امتلك شقة 2نوم بالتجمع +بأقساط12سنة

    Roots Real Estate logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٨٢٬٢٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام شهور شقة متشطبة بفيو water feature اقساط6س

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٠٬٤٨٤ جنيه/متر مربع