شقق للبيع في التجمع الخامس بالتقسيط على ١٠ سنين, صفحة 10

5,996 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٨٬٤٦٤٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان شقتك بسعر مميز مع الحكير بجوار ZED East

    Roots Real Estate logo image

    كريسينت واك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٩١٬٠١٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٢٧٦٬٨١٤ جنيه

    شقة للبيع ماونتن فيو آي سيتي 3 غرف بالتقسيط

    شركة البحيري جروب logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٨٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٧٧٩٬٠٠٠ جنيه

    امتلك ستوديو ارضي نادر في تاج سيتي بالاقساط

    New Avenue Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٦٩٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو landscape شقة بجاردن متشطبة اقساط 10 سنين

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ١٩٬٨٣٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٨٬٨٠٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٧٣ م² مشطبة أقساط ١٠ سنوات علي الجولف

    New Avenue Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ١٠٨٬٧١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم شقه 3 غرف للبيع فى سيتى جيت ديار القطريه

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ١٠١٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٤٤٧٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 2نوم جاهزة للسكن أمام الجامعه الامريكيه

    Roots Real Estate logo image

    اللوتس الجديدة, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ١١٧٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه فى سيتى جيت من ديار القطريه موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ١٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم شقه للبيع فى سيتى جيت من ديار القطريه

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٩٣٬٤٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجنينه مميزه للبيع فى سيتى جيت بالتقسيط 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١٢٤٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% فقط امتلك استوديو متشطب في سيتي جيت

    ERE Investments logo image

استوديو

    1

    ٦٧ متر مربع

    ١٠٥٬٩٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دبل فيو club و landscape اقساط 12سنه بمقدم 600الف

    Falcon for Real Estate logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٣٬٧٢٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٧٬٣٢٩٬٦٧٥ جنيه

    شقة أرضي للبيع ديستريكت 5 بحديقة وتقسيط

    شركة البحيري جروب logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٩٦٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بأميز لوكيشن بجوار هايد بارك-دقايق من AUC

    Roots Real Estate logo image

    كمبوند سيلفيا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٣٤٬٦٣٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط ع 10 سنوات وامتلك في بالم هيلز شقة متشطبة

    IRTKAZ logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٢٦٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أمتلك وحدتك 3نوم بجوار غرب الجولف بالتجمع بمقدم5%

    Roots Real Estate logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٧٥٬٦٥٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل لقطة باقل من سعر الشركه استلام فورى

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٧٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر للبيع في الباتيو أورو موقع مميز

    KAMF logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة خاصة للبيع في الباتيو أورو

    KAMF logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه في الباتيو اورو بسعر مميز

    Coldwell Banker- The Blues logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٢٧٬٤٣٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو تكمله اقساط في ديستريكت 5

استوديو

    2

    ٧٤ متر مربع

    ٦٧٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة تسليم فوري بحرى تطل على لاندسكيب

    New Avenue Real Estate logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٨٣٬٤٥٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه238م للبيع في ميفيدا - بسعر لقطه

    ERE Investments logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ١١٠٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 185م للبيع في ميفيدا - بسعر لقطه استلام فوري

    ERE Investments logo image

3

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ١١٣٬٥١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬١٤٣٬٠٠٠ جنيه

    اقرب استلام شقةفيو كاملGreeneryمتشطبة بجوار Mivida

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١١١ متر مربع

    ١٠٬٢٩٧ جنيه/متر مربع