شقق للبيع في التجمع الخامس بالتقسيط على ١٠ سنين, صفحة 4

5,996 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٤٬٥١١٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 3غرف بأفضل تقسيمه قسط ع10سنين ف التجمع

    متصدر

    Closer logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٣٢٬٦٨٨ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٢١٬١٧٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن متشطبة للبيع بالتقسيط في ديستريكت5

    Egypt Best Properties logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ١٦٠٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬١٤٤٬٥٠٠ جنيه

    شقه فاخره مجهزه بالكامل بإطلاله مميزه - 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٥٤٬٩٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استاند الون اقل سعر واقل مقدم بالتجمع الخامس

    متصدر

    Mr .Estates logo image

3

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٤١٬٨٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بجاردن للبيع بتقسيط يصل ل10س في التجمع

    متصدر

    Closer logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥١٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ارضى بحديقة فى كمبوند المراسم فيفث سكوير

    Century for Project Management logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٨٧٬٨٠٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف نوم للبيع اقساط تصل 10 سنوات فى سيتي جيت

    Egypt Best Properties logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ١١٥٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين نوم للبيع فى سيتي جيت فى موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٨٤٬١١٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفه نوم للبيع مقدم 5% فقط فى سيتي جيت

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين نوم للبيع فى سيتي جيت فى موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٨٤٬١١٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبة باتيو أورو أفضل سعر القاهرة الجديدة

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٠٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع الباتيو اورو التجمع الخامس تشطيب كامل

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ١٢١٬٩٥١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر في الباتيو اورو شقه للبيع بحديقه خاصه

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ١٠٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالتقسيط مون ريزيدنس المراسم فيفث سكوير

    Century for Project Management logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٧٬٣٢١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض خاص شقه للبيع في ديستركت5 تشطيب كامل

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ١٥٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحديقه للبيع في موقع مميز ديستركت5 بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٢٤ متر مربع

    ١١٦٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين نوم للبيع فى ديستريكت5 اقساط الى 8سنوات

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ١١٤٬٥٠٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقساط 8 سنين شقه في ديستركت 5 استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ١٣٤٬١٤٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في بالم هيلز القاهره الجديده متشطبه

    Egypt Best Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض خاص شقه للبيع في موقع مميز في بالم هيلز

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ١٢٧٬٩٠٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٣٬٠٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في بالم هيلز القاهره الجديده تشطيب كامل

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٨٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٠٥٢٬٠٠٠ جنيه

    باقساط تصل 10 سنوات شقه للبيع في بالم هيلز القاهره

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٧٨٬٧١٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع156م موقع استراتيجي ف TAJ CITYامام المطار

    متصدر

    Closer logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٣٩٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة160م كورنر فيو مفتوح ع مساحات خضراء

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة171م كورنر فيو مفتوح ع مساحات خضراء

    Falcon for Real Estate logo image

4

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٥٬٨٤٧ جنيه/متر مربع