شقق للبيع في القاهرة بـ 2 مليون جنيه, صفحة 84

2,391 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 100 متر للبيع جاردينا هايتس 3 التجمع الخامس

    M.S.K Real Estate logo image

    محور محمد نجيب, ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬١٧٩٬٠٠٠ جنيه

    أقل من سعر الماركت فـ ستون بارك بجوار قطاميه هايتس

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٨٬٠٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ستون ريزيدنس - إطلالة على البحيرة

    Chances Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٨٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬٢٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه171م استلام فوري برايم لوكيشين بحري بالكامل

    Impact Investments logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 313 متر موقع مميز جدا فيو مفتوح SLR IRIS

    MD Signature logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣١٣ متر مربع

    ٨٦٬٢٦١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه (خصم للكاش 40 % ) ومتشطبه بالتكيفات

    Falcon for Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ١١١ متر مربع

    ٧٥٬٦٧٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الرحاب -تشطيب مميز و علي المفتاح فورا

    Chances Real Estate logo image

    الرحاب المرحلة الرابعة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٩ متر مربع

    ٤٨٬٦٢٣ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري 205م+40م روف بتكملة قسط فيو لاجونز

    ماونتن فيو 1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٬١٧٩٬٠٠٠ جنيه

    أقل من سعر الماركت فـ ستون بارك بجوار قطاميه هايتس

    Falcon for Real Estate logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٨٬٠٢٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 220م شارع قورش بافضل مناطق مدينة نصر

    Envigo Real Estate logo image

    شارع فريق اول علي عامر, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٨٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٦١٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه open view + تشطيب ultra luxury

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٦٨٬٨٦٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٧٦٨٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه شقتك فى الحى الرابع

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٢٧٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بأقل الاسعار ارضي بجاردن-لافينير- المستقبل

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احصل ع خصم55%وهتستلم شقة 232م متشطبه فيويرج ايقوني

    Bright logo image

    جايد بارك, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٢ متر مربع

    ٢٨٬٠١٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 100م سوبر لوكس فى الياسمين فيلات القاهره

    Envigo Real Estate logo image

    الياسمين 1, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٤٥٠ متر مربع

    ٢٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فى واتر واى ذا فيو تحت سعر السوق على احلى فيو.

    متصدر

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٦٢٬٦٨٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 176م متشطبة RTM فيو خيالي ع central park

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع في حسن المامون ارقى شوارع مدينه نص

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع حسن مامون, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٥ متر مربع

    ١٩٬٢٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130 متر للبيع دار مصر الأندلس فيو جاردن زون 3

    M.S.K Real Estate logo image

    دار مصر الأندلس المرحلة التانية, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٥٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم ب5% شقة 216م متشطبه ف الr3 بسعرمنخفض قسط ع12

    Bright logo image

3

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ٣٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٦٣٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحري اوبن فيو لاجون في قلب التجمع علي التسعين

    Impact Investments logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٥٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 126م متشطبه استلام فوري برايم لوكيشن في شراتون

    Z Investments For Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    1

    ١٢٦ متر مربع

    ٨٧٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري 205م+40م روف بتكملة قسط فيو لاجونز

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فالماركت ارضي بجاردن- كمبوند لافينير

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150م سوبر لوكس فى شارع دمشق مصر الجديده

    Envigo Real Estate logo image

    شارع دمشق, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع