شقق للبيع في القاهرة بـ 2 مليون جنيه, صفحة 86

2,391 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة3 غرف بمطبخ وتكييفات للبيع - ليك فيو ريزيدنس

    Rank For Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٤ متر مربع

    ١٠٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٣٠٧٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري فـ شيراتون بإدارة فندقية من كونكورد

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٦ متر مربع

    ٢٦٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تمليك 90م في مدينه الرحاب بسعر لقطه

    Modern Homes realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٥١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 250 متر للبيع جاردينا هايتس التجمع الخامس موقع

    M.S.K Real Estate logo image

    محور محمد نجيب, ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٣٠٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة تسليم فوري متشطب سور فـ سور مع سيتي سنتر

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع الماظه, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٦ متر مربع

    ٢٦٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٣٠٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 126م (متشطبة تسليم فوري) فـ شيراتون

    Falcon for Real Estate logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٦ متر مربع

    ٢٦٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٢٨٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة أقل من سعر الماركت للبيع في فيليت من سوديك

    Falcon for Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٦ متر مربع

    ١٠٬١٠٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٩٨٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة 172 شمال الرحاب استلام 6 شهور

    متصدر

    Enshaa RE logo image

    شمال الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٢٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع برايم لوكيشن في التجمع قرب هايد بارك

    Z Investments For Real Estate logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع في ذا ايكون جاردنز تقسيط علي 8 سنين

    Z Investments For Real Estate logo image

2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة واسعة ١٧٠ متر واجهة بشارع محمد فريد

    Good Deals logo image

    شارع محمد فريد, ميدان الحجاز, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري(3 غرف+3 حمام+جاردن خاصة) - LA VISTA

    Falcon for Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٢١٬٦٨٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في شرق الأكاديمية – بجاردن خاصة

    Chances Real Estate logo image

    شرق الاكاديمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع بأبراج الجوهرة علي كورنيش المعادي

    Chances Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٤٤٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    133م للبيع تشطيبات فندقيه فيو وايد جاردن بالمطبخ

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٥٦٬٣٩٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل غرفه نوم علي النيل مفروشه جاهزه ع السكن

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٤٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٦٤٥٬٠٠٠ جنيه

    ِشقة شمال الرحاب دور اخير على 75%

    متصدر

    Enshaa RE logo image

    شمال الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130 متر للبيع دار مصر الأندلس قريبة من هايد با

    M.S.K Real Estate logo image

    دار مصر الأندلس المرحلة التانية, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٧٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عمارات رابعه الاستثماري شقه سوبر لوكس للبيع \\\\\\

    Art colorr logo image

    شارع عمارات رابعه, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢١٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه شقه للبيع بمدينه نصر الحي السابع بجور مدرسه ا

    Ebied Home logo image

    شارع الغواص عبد العزيز شحاتة, الحديقة الدولية, الحي السابع, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130 متر للبيع دار مصر الأندلس التجمع الخامس أر

    M.S.K Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 250 متر خطوات من عباس العقاد و الحديقة الدوليه

    شارع ذاكر حسين, الحديقة الدولية, الحي السابع, مدينة نصر, القاهرة

    4

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    136م بجاردن 80م تشطيبات خاصه البيع شامل المطبخ B10

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٦٦٬٩١١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة 195م،دور متكرر، إطلالة رائعة بسعر مميز

    Smartex logo image

    المجاورة الثالثة, المنطقة الثالثة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ١٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام قريب امام هايد بارك التجمع الخامس

    Z Investments For Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٢٨٬٩٨٥ جنيه/متر مربع