شقق للبيع في القاهرة بـ 2 مليون جنيه, صفحة 88

2,391 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع فيو علي جاردن في كمبوند سراي

    Z Investments For Real Estate logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية فوري للبيع في Marriott | التجمع الخامس

    Catchers investment logo image

    الجازي ماريوت ريزيدانس, محور محمد نجيب, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٨١ متر مربع

    ١٤٨٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لاول مره بسعر 55 الف للمتر تعاقد الآن تشطيب 630الف

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه دابل فيو FULLY FINISHED- DIRECT ON LAGOON

    Falcon for Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٣ متر مربع

    ١٠٬٤٠٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس بالمطبخ للبيع في جنوب الأكاديمية هـ

    D COMUNITA RE logo image

    شارع دكتور ياسين عبد الغفار, المنطقة ج, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في قلب التجمع كمبوند ازاد شقة للبيع بسعر لقطة

    Another Way logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٧٣٬٤٤٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع _ فرصة استثمارية مميزة

    اصل المعمار logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٣ متر مربع

    ٧٬٧٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٢٤٬٥٠٠ جنيه

    شقه فندقيه ( 95م - Servic Apartment ) قسط 6 سنوات

    Falcon for Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٦٬٥٧٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز شقة للبيع فيو جاردن بحرى صريح - علي 8 سنين

    Engaz Real Estate logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٩٣٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 195م للبيع استلام فورى فى كريك تاون التجمع

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٩٬٨٩٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 68 متر في مدينتي b8 حجز 2023

    Panorama View logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٤٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في قلب التجمع كمبوند ازاد شقة للبيع بسعر لقطة

    Another Way logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٩٣٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 250 متر للبيع النرجس عمارات التجمع الخامس

    M.S.K Real Estate logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بحديقة للبيع الترا لوكس في B12 فيو جاردن

    MA Ville logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٤١٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل بالتكيفات للبيع في الباتيو اورو

    Egypt Best Properties logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٧٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف للبيع في الباتيو اورو استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٤٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بخصم 40% من سعرها وتشطيبVIP تحت ادارة Marriott

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في قلب التجمع كمبوند ازاد شقة للبيع بسعر لقطة

    Another Way logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٧٦٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لاول مره بسعر 55 الف للمتر تعاقد الآن تشطيب

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٦٢٬٦٨٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة استلام فوري في اميز مرحلة ماونتن فيو

    IRTKAZ logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١١٧ متر مربع

    ٤٨٬٧١٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٩٨٠٬٩٠٠ جنيه

    شقه متشطبه103م بخصم 30% - تشطيب فندقي +خدمه فندقيه

    Falcon for Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٨٧٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبع في شارع الجولف سرايات المعادي

    Malaz RealEstate logo image

    شارع الجولف, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بحديقة في ماونتن فيو اي سيتي بموقع مميز

    Aqarpedia For Resale logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل 205 متر في بالم هيلز كابيتال جاردن

    Catchers investment logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري للبيع في التجمع الخامس لوكيشن مميز

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٥٨٬٤٧٩ جنيه/متر مربع