شقق للبيع في القاهرة بـ 2 مليون جنيه, صفحة 81

2,391 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الواحة – مدينة نصر | سعر مميز

    RE/MAX Al Mohager logo image

    طريق النصر, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٠٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة B7 مدينتي جاردن فيو سوبر لوكس استلام فوري

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع في إيستاون سوديك فيو جاكرندا

    Gaby's Homes logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ١١٬٨١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    نموذج 300 للبيع تشطيبات خاصه فو وايد جاردن B3

    مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمدينتى 116 م² جاردن فيو ألترا لوكس.

    Golden Vision logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٥٦٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لاول مره أقل مقدم وقسط ع 12 سنه اميز ارض ف التجمع.

    Falcon for Real Estate logo image

    غرب الجولف, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٧٠٬٦٣٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3VIP غرف ماستر بدريسينج ع الواجهه امام المطار

    Step One Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٬٨١٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 140م استلام فورى امام AUCالتجمع مقدم 5م-كاش12م

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130 متر للبيع دار مصر الأندلس زون 3 بلكونة

    M.S.K Real Estate logo image

    دار مصر الأندلس المرحلة التانية, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٥٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة متشطبة USL فيو بحري بمقدم 720 الف

    Falcon for Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ميفيدا ذا كريسنت الطابق الأرضي

    Cairo Gate Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٣٩٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 210م بإطلالة حديقة نص تشطيب للبيع بمصر الجديدة

    Good Deals logo image

    شارع عبد الحميد بدوي, النزهه الجديدة, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بكمبوند تيجان المعادي

    Town River logo image

    تيجان, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢٧٬٣١٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالفرش – حي القضاة – التجمع الخامس

    Masar Real Estate logo image

    شارع 70, الحي الثاني, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٤٤٤٬٠٠٠ جنيه

    فرصة للسكن الراقي شقه LUXURY فيو خرافي كورنر بحري!

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٥٩٬٠٧٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140 متر للبيع دار مصر الأندلس زون 2 أول سكن

    M.S.K Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٥٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لبيع 130م هاى سوبر لوكس شارع الخمسين حى الواحه

    Envigo Real Estate logo image

    شارع رقم 5 - مدينة الواحة, مدينة الواحة, الحي العاشر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه في كمبوند جاردن هايتس النيابه العامه

    Town River logo image

    حى اسكان الجامعه الامريكية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في B15 بأرقى مراحل مدينتي

    Golden Vision logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬١٤٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام قريب في الجولدن سكوير فيو Central Park

    Falcon for Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ١٠٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم واقساط 12سنة شقتك ع طريق السويس مباشر

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ١٠٠٬٥٩٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالقسط علي 10سنين في قلب القاهرة الجديدة

    Falcon for Real Estate logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٨٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضى بحديقه باطلاله مميزه على بحيرات و لاند سكيب

    DOT HOME logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٤٩٬٤٣٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٣٢٦٬٤٠٠ جنيه

    امتلك شقه بقسط شهري : 16,170 فقط في R8

    Feeds logo image

    R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٠٬٢٤٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع التجمع الخامس كمبوند بروميناد

    Town River logo image

    بروميناد القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٩٬١١١ جنيه/متر مربع