شقق للبيع في الجيزة بـ 2 مليون جنيه, صفحة 106

4,703 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٦٬٦٥٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن للبيع علي وصله دهشور امام بيفرلي هيلز

    Crown Stone Realty logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٤٢٬٦٧٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٩٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 154م ارضي بجاردن خاص 145م داخل فيلا

    MADAEN GROUP logo image

    اب تاون اكتوبر الجديدة, مدينة أكتوبر الجديدة, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ١٩٬٠٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بخدمة فندقية متشطبة فى ابراج ايون تقسيط 6سنين

    Property  Hills. logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل اجمالي 4غرف بجاردن استلام فوري باديه 5.650.000

    La Plaza Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ١٧٨ متر مربع

    ٣١٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه من المالك الاصيل بسعر مميز بناصيه بحري بالكامل

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٧٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفتين في نيو زايد من أورا – ساويرس، 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سكاي فيلا استلام فوري في ماونتن فيو آي سيتي

    RE/MAX Everest logo image

    جرينز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٩٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالجاردن بسعر مميز في ديونز امام بيفرلي هيلز

    Property  Hills. logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٤١٬٧١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سكاي فيلا استلام فوري في ماونتن فيو آي سيتي

    RE/MAX Everest logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٩٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة امام نيو جيزة فيو بانورامى على الاهرامات

    Property  Hills. logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٣٠٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن 3 غرف متشطبه للبيع في بيراميدز هايتس

    Driven Properties logo image

    بيراميدز هايتس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٦٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم و توتال 5.350.000 3غرف استلام فوري باديه

    La Plaza Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٤٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في حي الفلل والقصور موقع راقي بسعر مميز

    CBE New Homes logo image

    الحي التاسع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢١٥ متر مربع

    ٣٦٬٢٧٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٣٣٦٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 224م مع جادرن خاص 110م بموقع مميز جداا

    MADAEN GROUP logo image

    بيت الوطن التكميلى, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٤ متر مربع

    ١٩٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع كاش: شقة فاخرة 220م واسعة واستلام قريب 205

    Rokn Real Estate logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٦٢٣٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 119م متشطبة جاهزه للاستلام-قسط ع12سنوات

    Z Investments For Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٩ متر مربع

    ٩٧٬٦٧٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقه متشطبه بالكامل للبيع في ويست هيلز

    Driven Properties logo image

    ويست هيلز ريزيدنس, الطريق الدائري, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 150 م سوبر لوكس الحي الثالث – مجاورة ثالثة

    PALMYRA logo image

    الحي الثالث, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في Marville New Zayed

    I-Move logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٧٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بجاردن امام المطار نو زايد كمبوند ديجويا

    Vida Solutions logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٧٩٬٧١٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٧٬٠١١٬٠٠٠ جنيه

    شقة بفيو علي النيل مباشرة في جيريان مونتن فيو

    Key Point for real estate logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١١٧٬٣١٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 200م للبيع بالحي الرابع مدخل خاص مميز جدا

    PALMYRA logo image

    الحي الرابع, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع أقل من سعر السوق في Village West

    I-Move logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٥٦٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة فاخرة جدًا بمساحة 200 متر في الشيخ زايد

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    يو وان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٢٩٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع -موقع مميز باطلالة مفتوحة

    Emtdad Real Estate logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٤٣٬٣٨١ جنيه/متر مربع