شقق للبيع في الجيزة بـ 2 مليون جنيه, صفحة 109

4,703 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن إستلام فوري - مباشرة علي النادي

    The Choice For Real Estate logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٦٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٢١٬٠٤٥٬٠٠٠ جنيه

    ذا كراون | شقة | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٢٨٠ متر مربع

    ٧٥٬١٦٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مسلسل 3 فيو مفتوح استلام فوري مساحة 165 دور تالت

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نصف تشطيب في ماونتن فيو اي سيتي - مرحله لاجون

    RE/MAX Everest logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٥٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع لوكيشن مميز جدًا فيو على كورنيش النيل

    New Avenue Real Estate logo image

    العجوزة, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل، 3 غرف نوم | كاسا

    RE/MAX Al Mohager logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٧ متر مربع

    ٥٢٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة صن رووف إستلام فوري بمرحلة النادي - سعر مميز

    The Choice For Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في قلب الشيخ زايد بجوار الربوة

    Property Hills Star logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٧٦ متر مربع

    ٥١٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن للبيع - ماونتن فيو إم في بارك

    RE/MAX Al Mohager logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة لوكيشن مميز بمقدم 1 مليون ف بالم هيلز

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٨٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة جاهزة في ماونتن فيو

    RE/MAX Al Mohager logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٥٨٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس تشطيب سوبر لوكس في كمبوند جامعه القاهرة

    RE/MAX Everest logo image

    كمبوند جامعة القاهرة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٨٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 150م بحري إستلام فوري - MV Park

    The Choice For Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بكمبوند اشجار سيتى الترا سوبر لوكس

    Landpeak Real Estate inv & Marketing logo image

    أشجار ريزيدنس, حي الاشجار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٣٬٠٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمقدم مليون استلام فوري بماونتن فيو اي سيتي

    بروبيرتي هيلز ون logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه كورنر جاهزة السكن للبيع في ماونتن فيو

    RE/MAX Al Mohager logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٢٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزة للبيع في الشيخ زايد كمبوند زايد هايتس

    Smart-Homes Real Estate logo image

    بيت الوطن, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٨٥ متر مربع

    ٢٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة أرضي مميزة 120م + حديقة 170م 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع في الشيخ زايد في زايد هايتس

    Smart-Homes Real Estate logo image

    بيت الوطن, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٣١٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل غرفتين بأقل من سعر الماركت - فيو النافوره

    The Choice For Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نصف تشطيب في ماونتن فيو اي سيتي - مرحله لاجون

    RE/MAX Everest logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٥٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة بسعر رائع مع روف خاص | كاسا

    RE/MAX Al Mohager logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٥١٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بإطلالة بانورامية | تشطيب كامل | ويستاون سوديك

    RE/MAX Al Mohager logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٨٣٬٩٠٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    Apartments for sale in New Giza

    Pyramids for real estate logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٨٥٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين نوم كاملة التشطيب | كازا - سوديك ويست

    RE/MAX Al Mohager logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع