شقق للبيع في الجيزة بـ 2 مليون جنيه, صفحة 110

4,703 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    180 sqm Apartment for Sale One16 premium location

    Tasweeq For Real Estate logo image

    16 وان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٩١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع ب كازا بفرلى هيلز الشيخ زايد

    Topaz Real Estate logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مميزه جدا

    شارع مصدق, الدقي, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف موقع مميز جدًا تقسيط حتى 9سنوات في أقمار

    متصدر

    Evergreen Properties logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٤٠٬٤٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200م للبيع في جاردن هيلز اكتوبر

    Guides Real Estate logo image

    جاردن هيلز اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة في One33 متشطبة بدون مقدم على 9 سنين

    Evergreen Properties logo image

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٣٧٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    480 sqm Apartment ground with garden phase one

    Tasweeq For Real Estate logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٤٨٠ متر مربع

    ٥٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٧٥٣٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة127م فيو مميز في الكارما االشيخ زايد

    Evergreen Properties logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ١١٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٩٤٬٧٠٥ جنيه

    شقة غرفة واحدة 68 متر في Badya Palm Hills

    Evergreen Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٦٠٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل للبيع داخل كمبوند بيفرلي هيلز

    Property Hills VIP logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بحديقه للبيع في بالم باركس170م بتسهيلات

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٩٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 152م للبيع في لؤلؤة اكتوبر - حدائق اكتوبر

    Guides Real Estate logo image

    طريق الحي الايطالي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ١١٬٥١٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٥٧١٬٩٠٠ جنيه

    شقة ١٤٣ متر ببيتا ريسيدنس حدائق اكتوبر

    متصدر

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٣٨٬٩٦٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    207m apt for sale in westwon - prime location

    Tasweeq For Real Estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٧٩٬٧١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140م متشطبة ويست فيو زايد الجديدة قسط 7سنين

    Guides Real Estate logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٣٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    334m apartment for sale in new giza

    Tasweeq For Real Estate logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٣٣٤ متر مربع

    ٨٣٬٨٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بحديقه للبيع في بالم باركس تشطيب سوبر لوكس

1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٠١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٢٬٣٣١٬٢٢٥ جنيه

    شقة فندقية بتشطيب كامل

    The Polygon logo image

2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٤٨٬٨٧٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضى بحديقة للبيع في أكتوبر بلازا

    Guides Real Estate logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٦٠٬١٢٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Apartment for sale 232m in courtyard beverly hills

    Tasweeq For Real Estate logo image

    ذا كورت ياردز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٢ متر مربع

    ٧٩٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند سوليا علي الطريق الصحراوي

    Property Hills VIP logo image

    سولايا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بموقع مميز استلام 2027 فى فيلدج ويست سعر لقطه

    Evergreen Properties logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٩٠٬١٨٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٨٩٨٬٦٠٠ جنيه

    شقة ١٧٤ متر ببيتا ريسيدنس حدائق اكتوبر

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٣٩٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الدقي. .....

    Pyramids for real estate logo image

    شارع عمر بن الخطاب, الدقي, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٤٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 175م للبيع في باديا بالم هيلز نصف تشطيب

    Guides Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع