شقق للبيع في الجيزة بـ 2 مليون جنيه, صفحة 103

4,703 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة/بيع/الشيخ زايد/مفروشة

    Home Destination logo image

    طريق الشيخ زايد الصحراوي, ريفييرا سيتي, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بأبراج زيد الشيخ زايد 191م فيو بارك فوري

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٨٥٬٨٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه اقرب استلام في بالم باركس

    Property Hills VIP logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٠٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ألترا سوبرلوكس بالتكييفات بموقع استثنائى مميز

    CBE New Homes logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٨٠٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات في فيلدج ويست بجوار اعمار

    Property  Hills. logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع ويستاون بيفرلى هيلز الشيخ زايد

    Topaz Real Estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٧٨٬٠٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقة متشطبة بالشيخ زايد اقساط علي9سنوات

    متصدر

    property hills Elite logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ١٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 128مترريسال متشطبة في Solana نيو زايد

    Square Real Estate logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ٤١٬٤٠٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه امام مطار سفنكس نيو زايد كمبوند ديجويا

    Vida Solutions logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٧٧٬٦٠٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن في فاي سودك بسعر مميز | موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٥٣٬٣٩٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في اي سيتي اكتوبر جاهزه للاستلام

    Element logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٢٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 191 م فيو بارك برج D زيد الشيخ زايد سيرفيس اور

3

    4

    ١٩١ متر مربع

    ١٣٠٬٨٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤١٦٬٥٠٠ جنيه

    شقه بسعر خاص أقل من الشركه بأقساط مميزه

    Property Group logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٥٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160م فاخرة للبيع الحى الاول بجوار النادى

    Vida Solutions logo image

    الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٩٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 173م نصف تشطيب - ابراج بوليفارد - بادية

    Brick Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٢٠٬٧٩١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع أبراج ZED - الابراج 20 -زايد 5,500

    Properties-Today.com logo image

1

    1

    ٥١ متر مربع

    ١٠٧٬٨٤٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 100م في زد الشيخ زايد - استثمار بعائد 30 ألف

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة 290م متشطبة للبيع السياحية الرابعه

    Vida Solutions logo image

    المنطقة السياحية الرابعة, المنطقة السياحية, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ٣٠٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي للبيع في ذا ادريس

    Zayed Homes logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 218م بفيو البارك في أبراج زيد زايد

3

    5

    ٢١٨ متر مربع

    ٩٤٬٠٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شققه للبيع في الشيخ زايد أبراج ZED West HighRise

3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ١٣٠٬٨٩٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 168م بفيو البارك في أبراج زيد20 دور الشيخ زايد

    فيلدج فيوز, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٩٨٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه في كمبوند كيان بدر الدين استلام 4 شهور

    Vida Solutions logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٤٣٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في اي سيتي اكتوبر جاهزه للاستلام

    Element logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٢٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬١٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميز بڤيو مفتوح كاملة التشطيب بالتكيفات

    Roots Development logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٧٤٬٣٤٩ جنيه/متر مربع