شقق 100 متر للبيع في الغردقة, صفحة 19

7,813 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فيو حمام سباحه وبحر مقدم 35% استلام فوري

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٧ متر مربع

    ٥٩٬٧٧٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٣١٠٬١٧٧ جنيه

    غرفة نوم واحدة مع حديقة خاصة | إطلالة على البحيرة

    Hurghadians Property logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩٧ متر مربع

    ٩٥٬٩٨١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٣٦٠٬٢٨٥ جنيه

    استوديو بإطلالة على البحر 56 مترًا | كالا سهل حشيش

    Hurghadians Property logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٩٥٬٧١٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٣٣٠٬٩٢٠ جنيه

    0% مقدم | 5 سنوات + خصم 5%

    Hurghadians Property logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩٧ متر مربع

    ٦٥٬٢٦٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٣٨٤٬٨٩٦ جنيه

    شقه فيو حمام سباحه للبيع في الهضبه مساحته 68 متر

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٤٩٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 1 غرفة | تشطيب كامل | جي كريبس

    Good Vibe Homes logo image

    جي كريبس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٠ متر مربع

    ١٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٣١٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة للبيع في أورورا بالاس الغردقة بول فيو

    SQUARE9 logo image

    أرورا بالاس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٥٬٤٣٧٬٥٠٠ جنيه

    1 bedroom apartment at Riva Beach Resort Hurghada

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٨٧٬٧٠١ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٣٬٢٦٤٬٠٠٠ جنيه

    غرفة نوم واحدة مطلة على المسبح، 68 مترًا | قصر أور

    Hurghadians Property logo image

    أرورا بالاس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٦٨٩٬٥٢٣ جنيه

    ستوديو 43 متر على البسين الغردقة

    Knight properties logo image

    منتجع لاجونا, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٣ متر مربع

    ٣٩٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٥٠٤٬٠٠٠ جنيه

    ستديو للبيع في أورورا بالاس بالغردقة 73م² بول فيو

    متصدر

    SQUARE9 logo image

    أرورا بالاس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٢٩٠٬٦٦٠ جنيه

    في الغردقة.. شقة غرفة وصالة بمقدم 20% وفيو بسين

    Knight properties logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩٩ متر مربع

    ٤٣٬٣٤٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو للبيع في أورورا بالاس بالغردقة 70م² بول فيو

    متصدر

    SQUARE9 logo image

    أرورا بالاس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في Bay West Valley بسعر 12,900,000 جنيه

    HPK logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ١٥٧٬٣١٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٬٤٠١٬٤٠١ جنيه

    في الغردقة.. ستوديو بمقدم 20% وفيو على البسين

    Knight properties logo image

    منتجع لاجونا, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٢٩٬٨١٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٨٦٩٬٠٠٠ جنيه

    استوديو أرضي للبيع – مرايا | الجونة

    RE/MAX 1st Choice logo image

    الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٣١٬١٥٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬١٢٧٬٤٧٦ جنيه

    ستوديو في الغردقة بشاطئ خاص وقسط على 3 سنين

    Knight properties logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٥٤٬٨٦٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٠٨٩٬٧٥٠ جنيه

    ستوديو للبيع في أورورا بالاس بالغردقة 82م² بول فيو

    SQUARE9 logo image

    أرورا بالاس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٤٩٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٣٩٢٬٠٠٠ جنيه

    غرفتين_تشطيب كامل_أمام بيست واي_كاش_تسليم 2026

    Alabtal Developer logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٢ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٧٧٬٧٨٤ جنيه

    استثمر في الفخامة | شقة غرفتين في فلورنزا خمسين

    Hurghadians Property logo image

    منتجع فلورنسا خمسين, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٩ متر مربع

    ٤٤٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٢٬٥٢٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة 79م بالهضبة خطوات من شيراتون استلام فوري

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٢٬٧٩٩٬٩٠٠ جنيه

    ستوديو بالممشي السياحي علي حمام السباحة بمقدم 30%

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٦٢٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٨٨٬١٠٠ جنيه

    شقه 60م تشطيب كامل إطلاله ع حمام السباحه

    Hurghadians Property logo image

    نادي الرياضات البحرية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٦٣٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٣٢٥٬٨٧٠ جنيه

    استوديو 43م تشطيب كامل +57جاردن

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٣ متر مربع

    ٥٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٤٬٥٣٦٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بإطلالة بحرية بمساحة 72 مترًا مربعًا للبيع

    Hurghadians Property logo image

    أرورا بالاس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع