شقق 100 متر للبيع في الغردقة, صفحة 18

7,813 عقارات أخرى
  • 16

    شقة

    ٨٬٢٨١٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 91م بغرفتين + 91م ورف

    متصدر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    تيتانك اكوا بارك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩١ متر مربع

    ٩١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٦٠٩٬٣٣٠ جنيه

    وحدة 53متر غرفة نوم بحديقة خاصة في موقع راقي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    صن رايز سيليكت جاردن بيتش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٦٨٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في شقة 91م بغرفتين واطلالة مسبح

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٩١ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٩٦٦٬٥٢٥ جنيه

    شقة 62متر غرفة نوم بتصميم عصري ومساحة مريحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٦٣٬٩٧٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٥١٨٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 93م بغرفتين + 48م جاردن

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٨٠٬٨٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٨٣٣٬١٢٥ جنيه

    شقة 91متر غرفتين بإطلالة مميزة وموقع حيوي

    متصدر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٩١ متر مربع

    ٦٤٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٣٦٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك 100م + حديقة خاصة علي طريق القري

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٣٬٦٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٢٧٩٬١٦٥ جنيه

    بنتهاوس 89متر غرفتين مع روف خاص 39متر بالغردقة

    متصدر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٧٠٬٥٥٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو في الغردقة بإطلالة مفتوحة وخطط سداد مرنة

    El-Bedihy & Co logo image

    منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استديو ف شتراند الداو على البحر بشاطى رملى

    Hurghada View Real Estate logo image

    الداو ستراند, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٩٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٣٦٣٬٠٠٠ جنيه

    الداو هايتس ف قلب الغردقه من الشركه المالكه مباشره

    Hurghada View Real Estate logo image

    الداو هايتس, طريق يوسف عفيفي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٧٣٬٩٤٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخره بإطلالة على اللاجون و بقسط يصل 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦١ متر مربع

    ١١٩٬٦٧٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيراندا استديوا بموقع مميز متشطب تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

    سهل حشيش ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ١١٢٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٩٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 1 نوم Pool View متشطب قسط 6سنين في فيراندا

    Towers Map logo image

1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٠٩٬٣٨٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬١٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 98م غرفتين لوكس بلكونة صفقة قوية جدا - الكوثر

    Concrete Real Estate logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٨ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٩٠١٬٠٠٠ جنيه

    شقة 94م فاخرة بلكونة فرصة نادرة استثمار قوى

    Concrete Real Estate logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٤ متر مربع

    ٤١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٩٤٨٬٠٠٠ جنيه

    الكوثر القديم_استلام اكتوبر_تقسيط18شهر_تشطيب كامل

    Alabtal Developer logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٣٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة وصالة تشطيب فاخر استثمار وسكن مميز

    متصدر

    Concrete Real Estate logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٧١٠٬٠٦٨ جنيه

    شقة غرفة نوم واحدة جاهزة في Scandic بإطلالة بحر

    Rook Estate logo image

    سكانديك ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٧٥٬١٣٢ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٤٬٢٩١٬٩٥٢ جنيه

    Studio apartment for sale at Veranda Sahl Hasheesh

    Hurghadians Property logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٧٩٬٤٨٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة غرفتين بفيو حمام سباحة في منطقة الإنتر

    HPK logo image

    منطقة الانتركونتننتال, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٧ متر مربع

    ٦١٬٨٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرفة | تشطيب كامل | جي كريبس

    Good Vibe Homes logo image

    جي كريبس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ٨٨ متر مربع

    ١٣٢٬٩٥٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم طلالة مباشرة على حمام السباحه

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٢٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين إطلالة مباشرة على حمام السباحة

    Egypt Best Properties logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٢١٧٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٩٦٬٠٠٠ جنيه

    امتلك غرفة وصالة Pool View في سهل حشيش بمقدم 10%

    Hurghadians Property logo image

1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ١٠٬٣٣٧ جنيه/متر مربع