شقق 100 متر للبيع في الغردقة, صفحة 17

7,813 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٢٬٧٢٢٬٥٠٠ جنيه

    استوديو 55متر بإطلالة مباشرة على حمام السباحة

    متصدر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٤٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٤٤٠٬٢٦٠ جنيه

    وحدة 82متر غرفتين بإطلالة مفتوحة وخدمات متكاملة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    صن رايز سيليكت جاردن بيتش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٦٦٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٩٩٩٬٩٨٥ جنيه

    امتلك شقتك 95م بتشطيب سوبر لوكس

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ١٠٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦١٧٬٥٨٠ جنيه

    شقة 53متر غرفة نوم بإطلالة مميزة في الغردقة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٦٨٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٩٦٦٬٥٢٥ جنيه

    شقة 62متر غرفة نوم بموقع مميز أمام سنزو مول

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٦٣٬٩٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٨٣٣٬١٢٥ جنيه

    شقة 91متر غرفتين بالقرب من أهم معالم الغردقة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٧١٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 60م الدور التاني باطلالة مميزة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٦٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٤٤٠٬٢٦٠ جنيه

    شقة 82متر غرفتين بتصميم حديث ومساحة مريحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٦٦٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٢٧٩٬١٦٥ جنيه

    وحدة 89متر غرفتين بتشطيب فاخر وموقع حيوي

    متصدر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٧٠٬٥٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٣٣٬١٢٥ جنيه

    شقة 91متر غرفتين بإطلالات مفتوحة وتصميم عصري

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٩١ متر مربع

    ٦٤٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٢٥ جنيه

    امتلك شقة 63م باطلالة سياحية جذابة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٣٬١٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٢٤٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 66م باطلالة علي الممشي السياحي

    متصدر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦١٧٬٥٨٠ جنيه

    شقة 53متر بحديقة خاصة 23متر في موقع راقي

    متصدر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٦٨٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 40م… أجواء منتجع بإطلالة حيوية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٧٤٧٬٠٠٠ جنيه

    41م… مساحة عملية في موقع استثنائي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤١ متر مربع

    ٦٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 95م غرفتين دور رابع في الممشي السياحي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر الان في راحتك... 75م في الكوثر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٩٧٦٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 48م مع إطلالة نابضة بالحياة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٦٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 48م على الممشى السياحي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٣٦٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 100م بغرفتين + جاردن

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    تيتانك اكوا بارك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٣٬٦٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٦١٧٬٥٨٠ جنيه

    شقة 53متر غرفة نوم بحديقة خاصة ومساحة مميزة

    متصدر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٦٨٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٤٠٬٢٦٠ جنيه

    شقة 82متر غرفتين وحديقة خاصة بتصميم عصري

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٦٦٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٤٤٠٬٢٦٠ جنيه

    شقة 82متر غرفتين بحديقة خاصة 23متر في الغردقة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٦٦٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٣٣٬١٢٥ جنيه

    شقة 91متر غرفتين بالقرب من أهم معالم الغردقة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٩١ متر مربع

    ٦٤٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٦٦٬٥٢٥ جنيه

    وحدة 62متر غرفة نوم مناسبة للسكن والاستثمار

    متصدر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٦٣٬٩٧٦ جنيه/متر مربع