شقق 100 متر للبيع في الغردقة

7,805 عقارات أخرى
  • 23

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز بإطلالة مباشرة على حمام السباحه

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٨٣٦٬١١١ جنيه

    خصم الكاش 2.2 مليون | شقة 1 غرفة فيو بحر كالا

    Rook Estate logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٥٨٬٩٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو مفروش بالكامل رؤية بحر بجوليانا بيتش

    ROI For Real Estate logo image

    منتجع جوليانا بيتش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٥٧٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٤٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 98م بفيو حمام سباحة في منطقة مجاويش

    HPK logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩٨ متر مربع

    ٥١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو ريفا الغردقة | حياة منتجع وشاطئ رملي

    Rook Estate logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٨٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • أورورا بالاس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Square 9 Developments
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,منتجعات الغردقة,أرورا بالاس

    استوديو, 1 - 2 غرفة

  • 8

    شقة

    ٣٬٢٠٢٬٥٠٠ جنيه

    استوديو أنيق بفيو حمام سباحة في مجاويش بالغردقة

    HPK logo image

استوديو

    1

    ٦١ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٣٩٩٬٩٩٩ جنيه

    تكملة أقساط | إعادة بيع |٧ سنوات اقساط | استثمار

    متصدر

    الداو هايتس, طريق يوسف عفيفي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٦٧٬٩٩٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر لقطه - موقع مميز جداً - فيو رائع - تشطيب كامل

    Edge Real Estates logo image

    سابينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٢٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة عصرية مكونة من غرفتي نوم – 1st Avenue

    متصدر

    Aka Group Real estate logo image

    الجادة الأولى الجهة الشمالية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة 60 متر على الجاردن الغردقة

    Knight properties logo image

    ستوريا ديل ماري, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • ماكادينا

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Travco Properties
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,مكادي

    1 - 4 غرفة

  • 18

    شقة

    ٧٬٩٨٥٬٠٩٨ جنيه

    شقة مميزه 73م بسهل حشيش مقدم 15% بمنتجع فيراندا

    Hurghadians Property logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٠٩٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٢٬٧١٣٬٢٠٠ جنيه

    ستوديو بجاكوزي خاص في مجاويش-68م

    Hurghadians Property logo image

    أرورا بالاس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٣٩٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٢٬٩١٠٬٨٥٠ جنيه

    شقة 74م بموقع مميز وسط البلد استلام 2026 وخصم 20%

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٣٩٬٣٣٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٩٦٢٬٥٧٥ جنيه

    ستوديو للبيع مساحته 45 متر مربع فيو حمام سباحه

    Hurghadians Property logo image

    ثري كورنرز رويال ستار بيتش ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٦٥٬٨٣٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٣٨٢٬٥٣٢ جنيه

    شقة بغرفتين نوم بإطلالة بحر وحمام سباحة

    Hurghadians Property logo image

    لافندا بيتش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٥٢٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • سيال مكادي هايتس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٢٬٦٩٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,مكادي,مكادي اوراسكوم,مكادي هايتس

    3 - 5 غرفة

  • 24

    شقة

    ٣٬٨٩٩٬١٢٠ جنيه

    فرصة استثمارية بعائد مرتفع – شقة غرفتين نوم

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٤ متر مربع

    ٤١٬٤٨٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٥٬٩٨٩٬٩٨٤ جنيه

    شقة غرفة نوم واحدة بإطلالة بحر وحمام سباحة

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩١ متر مربع

    ٦٥٬٨٢٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٤٢٦٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بإطلالة مفتوحة في الغردقه|تقسيط حتى 4 سنين

    El-Bedihy & Co logo image

    منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣١ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٤٨٩٬٠٤٠ جنيه

    شقة غرفة 86 متر AlDau Strand الغردقة

    Knight properties logo image

    الداو ستراند, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٩٨٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬١١٢٬٠١٠ جنيه

    فرصة 1BR Pool View بالممشى

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٦٥٬٢٧٠ جنيه/متر مربع

  • بلانكا جاردينز كوليكشن

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    Soma Bay Real Estate
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,سفاجا,سوما باى

    2 - 3 غرفة

  • 15

    شقة

    ٣٬٤٠٥٬٦٠٠ جنيه

    غرفة وصالة بإطلالة بحرية في لاجونا الأحياء

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٥٢٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    Studio with sky pool view at Marvento Beach Resort

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤١ متر مربع

    ٧٦٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٨٤٠٬٨٠٠ جنيه

    غرفة بحديقة في تريفانا مجاوِيش، استلام اخر السنه

    Rook Estate logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٤٤٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٤٬٠٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة 70 متر على البول والممشى الغردقة

    Knight properties logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٨١٣٬٨٠٨ جنيه

    شقة غرفة على البول والبحر الغردقة

    Knight properties logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩١ متر مربع

    ٦٣٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • ستوريا ديل ماري

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Castello
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,منتجعات الغردقة,ستوريا ديل ماري

    استوديو, 1 - 3 غرفة