شقق 130 متر للبيع في حدائق الاهرام, صفحة 14

333 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 115م بحري بحديقة خاصة خطوات للبوابة الرئيسية

    ابراج العقارية logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ١٤٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم شقة 110م بالتقسيط علي 36 شهر حدائق الاهرام

    ابراج العقارية logo image

    حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    1

    ١١٠ متر مربع

    ١٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 120م خلفي علي فيلا جنب البوابة تقسيط 36 شهر

    Miami Life Real Estate logo image

    حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بموقع مميز في حدائق الأهرام

    حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ١٣٬٤٤٠ جنيه/متر مربع

  • شقة - 2 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في البوابة الرابعة - مينا - حدائق الاهرام - الجيزة
    1

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالتقسيط 50شهر البوابة الرابعه شارع الجيش

    ابراج العقارية logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    2

    2

    ٩٣ متر مربع

    ١٣٬٩٧٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بحدائق الأهرام خلفي جانبي

    حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٥٬٣٦٠ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحدائق الأهرام

    حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في البوابة الثالثة القديمة - خفرع - حدائق الاهرام - الجيزة
    1

    شقة

    ١٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بحدائق الاهرام خلفيه بالبوابة التانيه القديمه

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٬٦١٥ جنيه/متر مربع