شقق 130 متر للبيع في حدائق الاهرام, صفحة 13

333 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ١٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 125 متر جانبي خلفي بحدائق الاهرام

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٥٬٩٢٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فورى شقة 115 متر جانبى ببلكونة طوب احمر

    Miami Life Real Estate logo image

    حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٤٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٬٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 110متر ارضي بحدائق الاهرام خلفي تحتها جراج

    Miami Life Real Estate logo image

    حدائق الاهرام, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٤٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ٩٨٧٬٥٠٠ جنيه

    للبيع شقة 75م جانبية مش مجروحة تقسيط علي 40 شهر

    Miami Life Real Estate logo image

    حدائق الاهرام, الجيزة

    2

    1

    ٧٥ متر مربع

    ١٣٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 113م جانبية خامس عمارة من البوابة

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الرابعة القديمة - حورس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١١٣ متر مربع

    ١٤٬٦٠١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 125م جانبية تشطيب فندقي

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٥٬٩٢٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٬٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    اصغر شقة واجهة بحدائق الاهرام 105م موقع مميز

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ١٥٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة ارضي بحديقة 130م اول سكن

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 125 متر جانبي بحدائق الاهرام

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٥٬٩٢٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع جانبي 110م في حدائق الاهرام منطقة ط

    Miami Life Real Estate logo image

    حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٥٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في حدائق الاهرام 110م البوابه التانيه القديم

    Miami Life Real Estate logo image

    حدائق الاهرام, الجيزة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بحدائق الاهرام شقه 100م تشطيب الترا سووووبر لوكس

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الثالثة - منقرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٦٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في حدائق الاهرام شقة 110 متر منطقة هـ

    Miami Life Real Estate logo image

    حدائق الاهرام, الجيزة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    130 متر تحميل ممتاز جدا - جانبي مميز ببلكونة

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130م ببلكونة جانبى سوبر لوكس بوابة رابعة

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٬٨٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 125 متر جانبى دور ثانى سوبر لوكس

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٤٬٩٦٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة سوبر لوكس 85 م باكية جراج ومصعد

    El Marwa For Real Estate logo image

    البوابة الثالثة - منقرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ١٦٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 125م واجهة علي شارع رئيسي

    Miami Life Real Estate logo image

    حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٩٬٠٤٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 115م واجهة فيو مفتوح جنب مدارس الحسام الدولية

    Miami Life Real Estate logo image

    حدائق الاهرام, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٤٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 120م ارضي بحديقة جانبية كاملة العدادات

    Miami Life Real Estate logo image

    حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬١٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 125م ارضى بحديقة خاصة بجوار البوابة مباشرة

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الاولي - خوفو, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٧٬٠٤٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 120 م جنب مدارس مصر للغات

    Miami Life Real Estate logo image

    حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٥٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بحدائق الاهرام شقه 120م أول سكن ألترا سوبر لوكس

    Miami Life Real Estate logo image

    حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٥٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٢٠م تحميل قديم تعادل ١٣٥م

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الثالثة - منقرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 100م للبيع بحدائق الأهرام بشارع رئيسي مميز

    My Home logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع