شقق 130 متر للبيع في حدائق الاهرام, صفحة 11

333 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ٢٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بحدائق الاهرام شقه 130متر جانبي ببلكونه دور ثالث

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٥٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٦١٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة للشباب – شقة 115م بموقع مميز و تسهيلات مريحه

    حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في حدائق الأهرام جانبية البوابة الرابعة

    حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ١٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130 متر ارضي بجنينة تحتها جراچ بحدائق الاهرام

    Shamy Real Estate logo image

    البوابة الثالثة - منقرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٥٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم 125م قرب البوابة دور تالت قسط على 36 شهر

    ابراج العقارية logo image

    البوابة الاولي - خوفو, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة خلفية للبيع في حدائق الاهرام البوابه الرابعه

    حدائق الاهرام, الجيزة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه ٩٠م استلام فوري قسط علي ٣٦ شهر

    ابراج العقارية logo image

    البوابة الثانية - احمس, حدائق الاهرام, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم 90م دور تالت قرب البوابة مقدم 500 على 36شهر

    ابراج العقارية logo image

    البوابة الثانية - احمس, حدائق الاهرام, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بحدائق الاهرام بوابة حورس ارضى بمدخل خاص

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الرابعة القديمة - حورس, حدائق الاهرام, الجيزة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه مميزه جداً 130متر ببلكونه دور ثالث جانبي

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقة جانبى كاملة العدادات بحدائق الاهرام

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٤٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 115متر جانبي بحدائق الاهرام الدور الثاني مميز

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٧٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جانبى فيو فيلا بالبوابة الرابعة دور ثانى مميز

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٧٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جانبى فيو فيلا بالبوابة الرابعة دور ثانى مميز

    Miami Life Real Estate logo image

    حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٧٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130 متر جانبي خلفي بحدائق الاهرام الدور الثاني

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٦٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٬٨٧٠٬٠٠٠ جنيه

    - شقة120 متر واجهة وسط ببلكونة فيو مفتوح شارع 100م

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٥٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٦٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي خلفيه للبيع في حدائق الاهرام البوابه الرا

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٥٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • شقة - 2 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في البوابة الاولي - خوفو - حدائق الاهرام - الجيزة
    1

    شقة

    ١٬٧٩٢٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه ١٢٨م بجوار البوابه قسط علي ٣٦ شهر

    ابراج العقارية logo image

    البوابة الاولي - خوفو, حدائق الاهرام, الجيزة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ١٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه 115متر الدور الرابع منطقه ن

    Miami Life Real Estate logo image

    حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٦٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ١٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورى ٩٠م دور تالت مقدم 500,000 على ٣٦ شهر

    ابراج العقارية logo image

    البوابة الثانية - احمس, حدائق الاهرام, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    125م دور تالت بمقدم 650,000 بتسهيلات حتى 42 شهر

    ابراج العقارية logo image

    البوابة الثانية - احمس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٣٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٦٨٧٬٥٠٠ جنيه

    شقه تطل علي فيلا في حدايق الاهرام جانب المول ونادي

    البوابة الثانية - احمس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بحدائق الاهرام ادفع مقدم واستلم في نفس اليوم

    حدائق الاهرام, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٩٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تشطيب الترا سوبر لوكس استلام في حدايق الاهرام

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ١٥٬٤٤٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٣٣٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه للشباب شقه95م بارقى مواقع حدائق الاهرام

    البوابة الاولي - خوفو, حدائق الاهرام, الجيزة

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع