شقق 130 متر للبيع في مدينة 6 أكتوبر

3,027 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيع شقة على الطوب سعر لقطة صن كابيتال حدائق أكتوبر

    Origin Real Estate logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٢٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٩٠متر متشطبة بحدائق اكتوبر ٣غرف ٣عدادات

    Plan 1 logo image

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ارضي بجادن في بالم باركس بالم هيلز

    Remax Westway logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف دايركت ع الواحات باقل سعر وقسط بيوصل 12س

    Evergreen Properties logo image

    أقمار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٧٢٥٬٢٥٠ جنيه

    شقة 125م برايم لوكيشن بمقدم 3% قسط علي 12سنه

    Evergreen Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٣٬٨٠٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه غرفتين بمقدم 3% واقساط ل 12 سنه ف باديه

    Evergreen Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٧ متر مربع

    ٦٥٬٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره للبيع الواحات مباشر داخل كمبوند راقي

    Baytak. logo image

    أقمار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره للبيع كمبوند Gul حدائق اكتوبر لوكشن مميز

    Baytak. logo image

    هارفا كومباوند, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٧٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره 120م شارع النوادي كمبوند Address اكتوبر

    Baytak. logo image

    ايزولا, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخره 120 للبيع كمبوند Address Home استلام سنة

    Baytak. logo image

    ايزولا, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬١٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه للبيع بكمبوند FLW طريق الواحات مباشر

    Baytak. logo image

    فلو, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٠٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120م كمبوند Address Home استلام سنة

    Baytak. logo image

    ايزولا, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٥٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع داخل كومباوند فيوري طريق الواحات

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع داخل كومباوند فيوري طريق الواحات

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل مقدم 125م لشقة غرفتين في ماونتن فيو آي-سيتي

    Property Hills Star logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٣٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٦٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فورى 126م فى اميز لوكيشن في لوجاردان

    Summit Real Estate logo image

    لو جاردان, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٢٦ متر مربع

    ١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تسليم قريب موقع متميز بتقسيط 10 سنوات في Owest

    New Avenue Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٨٦ متر مربع

    ٩٠٬٦٩٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بفيو علي البحيره - أقل مقدم - تقسيط 10 سنين

    New Avenue Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه كورنر ارضي بحديقه فيو مفتوح بالتقسيط في Owest

    New Avenue Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٩٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين نوم للبيع اقساط تصل الى 12 سنه فى باديه

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٨٦٬٤٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين نوم للبيع باطلاله مميزه فى اكتوبر

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٤ متر مربع

    ٨٥٬١٠٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٧٥٧٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة للبيع في بالم باركس اكستنشن

    The Way logo image

2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٤١٬٧٤٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بإطلاله على اللاندسكيب و بمقدم 1% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض جديد من بالم هيلز في باديه شقه للبيع موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٨٦٬٤٥٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين نوم للبيع باطلاله مميزه فى اكتوبر

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٤ متر مربع

    ٨٥٬١٠٦ جنيه/متر مربع