شقق 130 متر للبيع في حدائق الاهرام, صفحة 5

333 عقارات أخرى
  • 17

    شقة

    ٢٬١٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة خلفي مميزة 130 متر بأميز مناطق حدائق الاهرام

    Shamy Real Estate logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٦٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي 125 متر بحديقة بحري جنينه حرف L كبيره

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الرابعة القديمة - حورس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٦٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 102متر جانبي ببلكونة تعادل 120م بحدائق الاهرام

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    2

    1

    ١٠٢ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٨١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 110 متر جانبي تعادل 125 متر بحدائق الاهرام

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٦٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 1 حمام للبيع في البوابة الاولي - خوفو - حدائق الاهرام - الجيزة
    1

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه ١٢٠م فيو مميز بحدائق الاهرام

    ابراج العقارية logo image

    البوابة الاولي - خوفو, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ١١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 125م فيو فيلا قسط على 24 شهر

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى بجاردن تشطيب فندقى3 غرف نوم بسعر لن يتكرر

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الرابعة القديمة - حورس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    1

    ١١٠ متر مربع

    ١٦٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى بجاردن تشطيب فندقى 3غرف نوم بسعر لن يتكرر

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الثانية - احمس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    1

    ١١٠ متر مربع

    ١٦٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع حدائق الاهرام دور 4 بالفرش بوابة رابعة

    Hk Realestate logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130م ارضي بحديقة بحدائق الاهرام

    Mini Home. logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بحدائق الأهرام بوابة حورس 90متر منطقه ص

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الرابعة القديمة - حورس, حدائق الاهرام, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بحدائق الأهرام البوابة الرابعة 120م اول سكن

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٧٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بحدائق الأهرام 90 متر – تحميل قديم منطقه ص

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الرابعة القديمة - حورس, حدائق الاهرام, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في البوابة الرابعة - مينا - حدائق الاهرام - الجيزة
    1

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بحدائق الاهرام شقه للبيع 125م 3غرف 2حمام منطقه ط

    تنمية لإدارة المشروعات العقارية logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١١٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة ارضي بحديقة 117 متر بحدائق الاهرام

    Shamy Real Estate logo image

    البوابة الثانية - احمس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١١٧ متر مربع

    ١٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 125 متر ارضي بجاردن حرف L بحدائق الاهرام

    Shamy Real Estate logo image

    البوابة الثالثة - منقرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٥٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي للبي بحدائق الاهرام 100متر منطقه ص

    Miami Life Real Estate logo image

    حدائق الاهرام, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه مميزه جداً 130 م ببلكونه دور ثالث جانبي

    Miami Life Real Estate logo image

    حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٦٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 123 متر جانبي بموقع مميز بحدائق الاهرام

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ١٧٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه شقه 110م بجوار النادي والمول وكمان نص تشطيب

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 118 متر جانبي بحدائق الاهرام - البوابة الرابعة

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١١٨ متر مربع

    ١٦٬١٠١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بحدائق الاهرام منطقه ص بوابة حورس

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الرابعة القديمة - حورس, حدائق الاهرام, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بحدائق الاهرام واجهة تشطيب راقى

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٧٬٨٤٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 110متر سوبر لوكس حدائق الأهرام البوابة الرابعه

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٧٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 100 متر خلفي بموقع مميز بحدائق الاهرام منطقة ل

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٧٬٢٠٠ جنيه/متر مربع