شقق ٩٠ متر للبيع في الجيزة, صفحة 39

1,714 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو مميز للبيع داخل زيد الشيخ الزايد

    Citizen Home logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في زد ويست – فيليدج فيوز المرحلة الثانية

    RE/MAX Everest logo image

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٧٨٬٢٨٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بأطلالة على الاهرامات وقسط طويل

    Property  Hills. logo image

    بيراميدز هايتس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري في فاي من سوديك الشيخ زايد

    Property  Hills. logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٥٤ متر مربع

    ٧٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بقسط 10 سنوات في قلب الشيخ زايد

    Property  Hills. logo image

3

    3

    ٧٠ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • بيراميدز هيلز

    السعر عند الإطلاق:

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Ora Developers
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,طريق مصر اسكندرية الصحراوي,بيراميدز هيلز

    2 - 3 غرفة

  • 8

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع الفوري شقة متشطبة بالتكييفات والمطابخ

    Property  Hills. logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٤٠ متر مربع

    ٢٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 80م للبيع كمبوند الرايات طريق الحي الإيطالي

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٧٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخره متشطبه للبيع في فيلج ويست - دره

    Rokn Real Estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٦٤٬٧٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بحدائق الاهرام منطقه ن البوابة الرابعه

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ١٧٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • شقة - 2 غرف نوم - 1 حمام للبيع في ايكو ويست - كمبوندات 6 أكتوبر - مدينة 6 أكتوبر - الجيزة
    1

    شقة

    ١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 85م كمبوند ايكو ويست

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    ايكو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ١٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • ويست ليفز

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٥٦٣٬٢٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    El Attal Holding Properties
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,الحي الاول,ويست ليفز

    1 - 4 غرفة

  • 9

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع كمبوند *Village west* مساحه : 75 م

    Genova Investment logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    2

    ٧٥ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالم باركس الدور التاني

    RE/MAX Al Mohager logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مع توب كابي امام مول مصر استلام 2y ع 10y

    Selection Code logo image

    أقمار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٢٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٨٣٠٬١٤٠ جنيه

    استلم فورا شقة برووف متشطبة بالكامل بفيو لاندسكيب

    Property Group logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٠٬٣٣٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو دبل غرفة وصالة للبيع في اكتوبر الحى الأول

    الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • إيكو ويست

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٣٨٧٬٥٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    New City Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,ايكو ويست

    2 غرفة

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن للبيع في Zed Towers

    I-Move logo image

1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٨٢٬١٩١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر ستوديو للبيع في Zed Towers

    I-Move logo image

استوديو

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٦٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع باقل اوفر في كمبوند جاذبيه

    Master Key logo image

    جاذبيه, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٦٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 85 م بكمبوند باكتوبر

    sherwoods property logo image

    بالمز, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ١٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٢٦٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع علي اقساط حتي 2030 متشطبة بالكامل

    Master Mind Real Estate Services logo image

2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٨٠٬٧٥٥ جنيه/متر مربع

  • ايون

    السعر عند الإطلاق:

    ٣١٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 35
    المطور العقاري
    MARAKEZ
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,ايون

    3 غرفة

  • 11

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 90 م كمبوند أكتوبر-قسط استلام خلال سنة

    sherwoods property logo image

    ايكو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٢١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 70م غرفتين نوم للبيع بالشيخ زايد

    sherwoods property logo image

    الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة متشطبة للبيع في بالم باركس

    I-Move logo image

1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٦٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم واحدة في أو ويست بموقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٧٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم واحدة في أو ويست بموقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٧٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • ايتابا الشيخ زايد

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬١٣٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    City Edge
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,ايتابا

    3 - 6 غرفة