شقق ٩٠ متر للبيع في الجيزة, صفحة 35

1,714 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كرميل سوديك ريسيل غرفةاستلام فورى متشطب

    Home Select for real estate logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٤٨٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤١٦٬٥٠٠ جنيه

    شقه للبيع بمساحه مميزه وبأقل سعر و أقساط

    Property Group logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٥٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بغرفة نوم واحدة بدفعة أولى 5% فقط، وأقساط لمدة

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٨٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع 6 اكتوبر الحي الاول خطوات للموقف

    الاصالة للتسويق العقاري logo image

    الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٣٣ متر مربع

    ٢٥٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة جاهزة للاستلام نصف تشطيب في أشجار سيتي

    Evergreen Properties logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٤٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 6 ويست

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٨٬٨٧٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Sodic
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,بيفرلي هيلز,6 ويست

    2 - 3 غرفة

  • 12

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز لوكيشن شقة متشطبة – تقسيط 10 سنين مقدم 5%

    Evergreen Properties logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٨١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو ارضى للبيع تشطيب كامل اويست

    Vira Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٧٨ متر مربع

    ٧٠٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٣١٬١٢٧ جنيه

    استديو مع حديقة خاصه للبيع على اقساط حتى 2031

    Master Mind Real Estate Services logo image

    فيلدج فيوز, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٧٥٬٧٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥١٣٬٥٠١ جنيه

    استديو فى زيد ويست للبيع أقل مقدم وباقساط حتى 2031

    Master Mind Real Estate Services logo image

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٧٢٬٥٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٠٨٬٥٦٦ جنيه

    استوديو للبيع بأقل مقدم وباقساط حتى 2031

    Master Mind Real Estate Services logo image

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٦٩٬٨٤٩ جنيه/متر مربع

  • ماونتن فيو أي سيتي اكتوبر

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٥٠١٬٤٤٧ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Mountain View
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر

    2 - 4 غرفة

  • 5

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق مميزه في الشيخ زايد تشطيب كامل

    Your Real Estate logo image

    كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٨٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بتهاوس فى كيان تشطيب كامل استلام فوري على 4 سنين

    Evergreen Properties logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقه متشطبة بجاردن فى كيان موقع مميز

    Evergreen Properties logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٠٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خصم مميز لشقة غرفه للبيع بقسط يصل 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١١٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ارضي بحديقه داخل كمبوند ادرس الشيخ زايد

    Genova Investment logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٧٨ متر مربع

    ٨٢٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • ذا اكسيس

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٣٩٢٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    IWAN Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,ذا اكسيس

    1 - 4 غرفة

  • 6

    شقة

    ٦٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع في كمبوند ادريس الشيخ زايد

    Genova Investment logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٨٢٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع موقع مميز زيد ويست الشيخ زايد

    I-Move logo image

استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 131متر بسعر الطرح من هايد بارك في قلب 6 أكتوبر

    Property  Hills. logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٤٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كارميل سوديك تشطيب كامل

    Aqarpedia For Resale logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٧٢٬٢٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو بحيرة للبيع فى ايفوار بأقساط على 10 سنوات

    Property  Hills. logo image

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٥٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • الكارمه كاي

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٦٧٦٬٨٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Al Karma Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,الكارما كاي

    استوديو, 1 - 4 غرفة

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري ستوديو متشطب بالتكييفات والمطبخ للبيع

    Driven Properties logo image

استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٧٣٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٧٤٩٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز استلم فورا شقة للبيع بالتقسيط بفيو مميز

    Square Real Estate logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ٣٩٬٢٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٦٢٣٬٠٠٠ جنيه

    استوديو متشطب بالشيخ زايد فيلدج ويست تكمله اقساط

    Abrag Real Estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٦١٬٦٤٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع في Zed West | جاهز للاستلام الفوري

    RE/MAX Everest logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٧٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع في Zed West | جاهز للاستلام الفوري

    متصدر

    RE/MAX Everest logo image

استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٧٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • تراس

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬١٤٦٬١٨١ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Housing and Development Company for Real Estate
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,كمبوند تيراس

    2 - 3 غرفة