شقق ٩٠ متر للبيع في الجيزة, صفحة 7

1,713 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٤٬٠١٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة متشطبه بالتقسيط بموقع مميز في كيان

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٤٤٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    81م بتراس18م متشطب استلام 2026 ب74K قسط ربع سنوي

    متصدر

    Promax Property Investors logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٦٧٬٢٨٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ارضي بجادرين بالفرش في حدائق المهندسين

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٧٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورًا شقة متشطبة بالكامل بمقدم 308 ألف فقط

    Property Hills... logo image

    كمبوند كنز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠١٥٬٦٠٠ جنيه

    ستوديو دور رابع استلام سنة مرحلة Core

    The Polygon logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٧٧ متر مربع

    ٧٨٬١٢٤ جنيه/متر مربع

  • بامبو 3

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٣٬٤٧٣٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Palm Hills
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,محور 26 يوليو,بامبو بالم هيلز

    استوديو, 3 غرفة

  • 8

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    هايد بارك اكتوبر جاردن ليكس شقة سكنيه بدون اوفر

    Rokn Real Estate logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٢٠٬٢٧٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيط شقه متشطبه استلام 2027 للبيع بالم باركس

    Driven Properties logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٨١٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في أو ويست متشطبة وجاهزة للاستلام

    The Way logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٥١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة متشطبة وجاهزة للاستلام في أو ويست

    The Way logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٢٢٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة وجاهزة للاستلام في أو ويست

    The Way logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • ضاحية

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٧٢٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    ALOULA Group
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,ضاحيه نيو زايد

    1 - 3 غرفة

  • 9

    شقة

    ٦٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمقدم و اقساط استلام فورى متشطب في بالم باركس

    Brokers Hub logo image

1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٧٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة وجاهزة للاستلام في أو ويست

    The Way logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٦٦٬٩٠١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة متشطبة وجاهزة للاستلام في أو ويست

    The Way logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٥١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل ف نيوم سعر خاص قابل للتفاوض البسيط من المالك

    Property Group logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٧٨ متر مربع

    ٣٩٬٧٤٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعـر قابل للتفاوض | ستوديو بروف مفروش استلام فوري

    Najd Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • سباير كلوب هيلز

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٠٨٠٬٧٦٥ جنيه

    خطة السداد: 1
    المطور العقاري
    Housing and Development Company for Real Estate
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,محور 26 يوليو,كلوب هيلز

    2 - 3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لاندسكيب فيو بالتقسيط في Owest

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٨٤٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه 90 متر بالم باركس افضل سعر افضل فيو

    Properties-Today.com logo image

1

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٧٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تعاقد ب5% وقسط على 108 شهر في 90م فيو لاندسكيب

    Promax Property Investors logo image

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٦٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو للبيع بكبوند ZED بالشيخ زايد سعر مميز

    Landpeak Real Estate inv & Marketing logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٩٨٬٨١٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فوري للبيع شقة بجاردن متشطبة بالكامل بالتكييفات

    Property  Hills. logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٦٧ متر مربع

    ٩٢٬٥٣٧ جنيه/متر مربع

  • طبيعة

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٩٢٣٬٧١٢ جنيه

    خطط دفع
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة متشطبة بموقع مميز بالشيخ زايد 90م اقساط

    property hills Elite logo image

3

    3

    ٩٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٣٥٣٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيط ستوديو بتراس دور عالي للبيع في ابراج زد

    Driven Properties logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٨٠٬٤١٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٬٤٦٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه فندقيه مشروع مونترو الشيخ زايد بتقسيط

    Vida Solutions logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في بادية شقة جاردن وتقسيط مريح

    Remax Westway logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٨٢٬٥٣٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استثمار في بادية The Village ڤيو مفتوح

    Remax Westway logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٧٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • ويست فيل

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٩١٤٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    2 - 3 غرفة