شقق 70 متر للبيع في الجيزة, صفحة 21

630 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 224 متر 3 غرف للبيع في اويست Club Residence

    Western House logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٦٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 70م+30م جاردن باطول فترة اقساط في اركان بالم

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تشطيب كامل بجوار هايبر و كمبوند الربوة

    Property Hills Star logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٦٧ متر مربع

    ٦٨٬٦٥٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطة 3غرف 198م سورXسور ماونتن فيو بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    بريكس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣ متر مربع

    ٨٦٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر مقدم شقه 3 غرف في آي سيتي اكتوبر.

    Real Vision logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٥٥ متر مربع

    ٧٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • اٌنْس

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Mabany Edris
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    1 - 4 غرفة

  • 10

    شقة

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 120 م للبيع 6 اكتوبر الحي الثالث تشطيب سوبر لو

    الاصالة للتسويق العقاري logo image

    الحي الثالث, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف متشطبة 148م في قلب الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    ريوايه, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٤٨ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 205 م+حديقة 148م متشطب ف زايد -بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    فيا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٣ متر مربع

    ٢٩١٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 145م بمقدم 750الف وتقسيط ع24شهر

    MADAEN GROUP logo image

    الحي 300, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٦٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه استثمار مضمونه ستديو مفروش للبيع في زيد بارك

    Royal Hub Real Estate logo image

    فيلدج فيوز, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٩ متر مربع

    ١٢٧٬١١٨ جنيه/متر مربع

  • ٢٠٥ تاورز

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٦٬٠٧٢٬٣٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Arkan Palm Development
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,205 اركان بالم

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في Zed West – المرحلة الثانية للاستثمار

    Gate real estate marketing logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬١٢٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه بالتشطيب علي النيل قسط 8 سنين جريان بالم هيلز

    Abrag Real Estate logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٦٤ متر مربع

    ١٢٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين متشطبة بالكامل 170م للبيع في بالم باركس

    Property Hills Star logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٧٠ متر مربع

    ٧٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو تشطيب كامل | جاهز للاستلام | زيد تاورز

    Home Select for real estate logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٧٠٬١٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في بالم باركس – جاهزة للتسليم

    Home Select for real estate logo image

استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ١٠١٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • بلس جيت

    السعر عند الإطلاق:

    ١٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Torec Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,ريفييرا سيتي,بوابة النعيم

    استوديو, 2 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو - للبيع في Zed West – المرحلة الثانية....

    Gate real estate marketing logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مساحة كبيرة 325م استلام فوري بالتقسيط عالمحور

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٤٠ متر مربع

    ٢٤٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة (استوديو) للبيع ريسيل متشطب الترا سوبر لوكس-زد

    Gate real estate marketing logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٩ متر مربع

    ١٢٧٬٩٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 152 مميزة للبيع ف px علي فيو لاند اسكيب

    Property Hills Star logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٥٢ متر مربع

    ١١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو 60م بالمطبخ والتكيفات بأميز فيو فى زد بارك

    Property Hills Star logo image

1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٦٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • ذا استيتس ريسيدينس المرحله التانيه

    السعر عند الإطلاق:

    ١٥٬٨٧٥٬٣٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Sodic
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,ذا استيتس

    2 - 7 غرفة

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف + غرفة نانى 170م متشطبة بأميز فيو فى PX

    Property Hills Star logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٧٠ متر مربع

    ١٠٨٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر مناسب فى كومباوند دجلة بالمز

    Target realestate logo image

    بالمز, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٢١٬١٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو ريسيل للبيع باقل سعر في Zed West - بالتقسيط

    Gate real estate marketing logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 120م متشطبة علي النيل بجوار بيفرلي هيلز زايد

    Property Hills Star logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فوري 150 ارضي ب جاردن متشطبة امام اعمار

    Property Hills Star logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • كمبوند بيانكا

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٦٠٧٬٩٨١ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Landmark Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,كمبوند بيانكا

    3 غرفة