شقق 70 متر للبيع في الجيزة, صفحة 17

630 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع كمبوند علي طريق الواحات مباشره

    Assec Properties logo image

    مدينة أكتوبر الجديدة, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه64 متر في باديا باقل سعر في الماركت

    BGCO Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٣٩٬٨٤٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 64 متر في باديا بالم هيلز باقل سعر

    BGCO Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٤٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو أرضي للبيع بحدائق الاهرام ٥٠متر

    Miami Life Real Estate logo image

    حدائق الاهرام, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ١١٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في اوه ويست استلام فوري تقسيط على 9 سنين

    The Way logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٥٠ متر مربع

    ١٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • ايليت ويست

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬١٠٦٬٥٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Taj Real estate
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,ايليت ويست

    2 - 3 غرفة

  • 14

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن مميزة للبيع ف لوجار علي فيو لاند اسكيب

    Property Hills Star logo image

    لوجار, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٦٥ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬١٦٦٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمار استديو متشطب في ابراج زد الشيخ زايد

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٧٣٬٠٨٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع بسعر لقطه داخل كمبوند ابراج زد ZED

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٨٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقتك في قلب زايد بأفضل سعر جنب هايبر وان

    New Home for Real Estate logo image

    جينيستا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقتك في قلب زايد بأفضل سعر جنب هايبر وان

    New Home for Real Estate logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • جرين بلازا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٧٦٢٬٥٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Tesla
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,جرين بلازا 1

    2 - 3 غرفة

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو ريسيل 56م فى ابراج زيد ويست الشيخ زايد

    MRG Real Estate logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٨٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع الحى 11 الشيخ زايد 70م دور خامس

    Smart-Homes Real Estate logo image

    الحي الحادي عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع المستقبل الحى 12 الشيخ زايد الدور الثانى

    Smart-Homes Real Estate logo image

    المستقبل, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 64م في باديا - موقع برايم وتشطيب

    BGCO Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٩٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٩٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 64م في باديا (تشطيب كامل)

    BGCO Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٩٥٬١٥٦ جنيه/متر مربع

  • طابة ويست

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,تاباه ويست كمبوند

    3 غرفة

  • 6

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بجاردن استلام فوري في فاي من سوديك زايد

    Property  Hills. logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٥٨ متر مربع

    ٦٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فوري للبيع شقة بجاردن متشطبة بالكامل بالتكييفات

    Property  Hills. logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٦٧ متر مربع

    ٩٢٬٥٣٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 50م للبيع كمبوند تمايا الشيخ زايد بالتقسيط 0%

    Vida Solutions logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديوهات للبيع 6 اكتوبر الحي الاول خطوات لجامعه

    الاصالة للتسويق العقاري logo image

    الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٣٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقتك في قلب زايد بأفضل سعر جنب هايبر وان

    New Home for Real Estate logo image

    جينيستا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • فيرونا بوتيك

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 20
    المطور العقاري
    Verona Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    2 - 3 غرفة

  • 6

    شقة

    ٣٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام ٢٠٢٦ اقل اوفر لشقه ١ نوم

    Byout Misr Property Consultancy logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ٤٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع من مباني ادريس الشيخ زايد قرب مول العرب

    Property Hills Star logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٥٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو مميز متشطب بجاردن بالتقسيط علي 10 سنين

    Property Hills Star logo image

    فيلاجيو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 50م للبيع كمبوند تمايا الشيخ زايد بالتقسيط 0%

    Vida Solutions logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى كومباوند دجلة بالمز

    Target realestate logo image

    بالمز, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٢٠٬٨٩٥ جنيه/متر مربع

  • دارفيل ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٩٤٢٬٨٥٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    White Eagle
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,دارفيل ريزيدنس

    1 - 3 غرفة