شقق 130 متر للبيع في كمبوندات الشروق, صفحة 11

259 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٣٬٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو مميز للبيع في البروج اقل اجمالي

    Eureka Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٢٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند البروج orion باقل من سعر السوق

    Eureka Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    3

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة/للبيع /وصال /الشروق /استلام فورى

    Home Destination logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٩٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٦٣٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بأقساط 10 سنين بالم كابيتال الشروق

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند البروج orion باقل من سعر السوق

    Eureka Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    3

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٥٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن للبيع فى مدينة الشروق بالتقسيط ع7سنين

    Closer logo image

    بالم ايلاند, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    1

    ٩٧ متر مربع

    ٥٠٬٠٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 348 الف امتلك ستوديو فى الشروق وقسط ع7سنين

    Closer logo image

    بالم ايلاند, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٤٢٬٤٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 115م فى مدينة الشروق بمقدم 724 الف

    Closer logo image

    بالم ايلاند, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم واحدة للبيع في البروج كاملة التشطيب

    Bond & Key logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع