شقق 130 متر للبيع في كمبوندات الشروق, صفحة 8

259 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مشروع مبني ب10% مقدم والباقي على 10 سنين بالشروق

    The Icon Real Estate logo image

    الشروق سبرنجز, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٥٢٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٣٣٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 2نوم متشطبة تحت إدارة Concord El Salamبالشروق

    Roots Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٤٧٬٠٨٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع مقدم بس ٣٠% وابدأ قسط بعد سنتين وكمان خصم ٢٥%

    The Icon Real Estate logo image

    كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ٨٦ متر مربع

    ٥٢٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه ارضى بجاردن للبيع فى الشروق بسعر خاص

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ١٠٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضى بجاردن 130م (تشطيب فندقى) للبيع فى الشروق

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٩٬٠٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 650الف شقه لقطه للبيع فى كمبوند الجار الشروق

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٥٣٬٧١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130 م تشطيب فندقي علي طريق السويس مباشرة

    Step One Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٠٢٬٨٠٠ جنيه

    شقه غرفتين متشطبه بالكامل في مدينه الشروق

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٤٬٨٦١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فى قلب الشروق شقة للبيع ( 2 غرفة ) متشطبة

    Step One Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    1

    ١٢٦ متر مربع

    ٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم متشطبه علي طريق السويس بالتقسيط علي7سنين

    Roots Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٤٧٬١٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب للبيع فى الشروق ٢ منطقه الڤيلات

    New Avenue Real Estate logo image

    الشروق 2000, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٣١٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 25%شقة لقطة124م متشطبة في الشروق كمبوند الجار

    Step One Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٤٬٢٨٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه120م متشطبه بجاردن جاهزه للمعاينه باقل سعر

    Step One Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣١٤٬٠٠٠ جنيه

    بقسط شهرى 30 الف شقه للبيع متشطبة على طريق السويس

    Step One Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٤٬١٣١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لأول مرة بالشروق|خصمك مقدمك والباقي قسط على 8 سنين

    The Icon Real Estate logo image

    بلنسيا الشروق, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٥٢٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مشروع مبني بـ10% مقدم والباقي على 10 سنين بالشروق!

    The Icon Real Estate logo image

    بلنسيا الشروق, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٥٢٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مش موجود شقه متشطبة للبيع ريسيل في البروج

    clear scope logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬١٧٦٬٩٠٠ جنيه

    امتلك شقتك الان في لورا إيستفيلد - الشروق

    Feeds logo image

    كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٩٬٧٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٥٧٬٨٥١ جنيه

    شقة متشطبة تطل على مساحات خضراء في البروج

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٧٬٦٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٣٨٬٠١٥ جنيه

    فيو حلو اوى ومعاينة عالطبيعه استلام 2027 بخصم 25%

    Corporate Deals logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٣٧٬٦٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٣٨٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة بأقل سعر للبيع متشطبة بالتقسيط في مدينة نصر

    Held Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٥٨٬٥٨٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه فى الشروق دايركت على طريق السويس

    GCR Developments logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٩٬٦٧٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين الان شقتك متشطبه بجوار مدينتي بالشروق+بقسط6س

    Roots Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٨٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم امتلك شقتك مع لافيستا في اميز موقع

    IRTKAZ logo image

    الباتيو سولا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه فندقيه مع كونكورد السلام بمقدم 800 ألف

    GCR Developments logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٦٬٤٥١ جنيه/متر مربع