شقق 130 متر للبيع في كمبوندات الشروق, صفحة 4

259 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب vip استلام فوري فيو مفتوح غير مجروح تقسيط 6س

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى دار مصر الشروق 130م اول بلكونه بحري

    Smartex logo image

    كمبوند دار مصر, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٥٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر عائد استثماري بالشروق شقة بخدمات فندقية تقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٦٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو لاندسكيب فقط بمقدم 530الف تشطيب سوبر لوكس

    Impact Investments logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٤٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بخصم كبير للكاش برايم لوكيشن في البروج

    Impact Investments logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن 269م متشطبة بمقدم 680 الف و اقساط 15سنه

    Falcon for Real Estate logo image

    معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٥٬٥٢٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للسكن والاستثمار للبيع فى الشروق بأقل مقدم

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    1

    ١٢١ متر مربع

    ١٠٬٧٤٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة100م بتشطيب High End بمقدم720الف فيو بحري تقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 250,000 شقه لقطه قدامها Pool بأميز لوكيشن

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو سولا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٥٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 105م متشطبة البروج بقسط شهرى 10 الف باقل مقدم

    متصدر

    Next Door Consultancy logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مع حديقة في موقع مميز غرفتين نوم تشطيب كامل

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة برايم لوكيشن بدون مقدم فى البروج

    Impact Investments logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٨٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس جاهزة للسكن في معادي فيو الشروق

    Next Door Consultancy logo image

    بارك سايد الشروق, معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٤٥٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة بالتقسيط بسعر الكاش فيو مفتوح

    متصدر

    Impact Investments logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين متشطبة بحري بمقدم وتكملة اقساط

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٢٬٩٦٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بموقع مميز تشطيب كامل 70 متر للبيع

    New Destination  Real Estate Consultancy logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ٤٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بدون مقدم بالتقسيط فيو مفتوح فى البروج

    Impact Investments logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في موقع مميز في الباتيو سولو 123 مترًا

    New Destination  Real Estate Consultancy logo image

2

    3

    ١٢٣ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه نصف تشطيب مع حديقه بموقع مميز 84 متر

    New Destination  Real Estate Consultancy logo image

1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 550ألف شقه امام مدينتي فى الباتيو سولا

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بمقدم 600الف و اقساط 15 سنه في تالالا

    Falcon for Real Estate logo image

    الشروق 2000, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٤٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بتسهيلات مميزه في بالم ايلاند باقل سعر

    متصدر

    Closer logo image

    بالم ايلاند, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره من لافيستا بتقسيط على 8 سنوات فى باتيو

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٧٢٬٠٠٠ جنيه

    لقطه للبيع شقتك مع كونكورد السلام بأقل سعر بالشروق

    Roots Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٥٠٬٣٠٩ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٥٬٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة متشطبة بالتكيفات بسعر مش هيتكرر

    IRTKAZ logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٥٬١٠٠ جنيه/متر مربع