شقق 130 متر للبيع في كمبوندات الشروق, صفحة 7

259 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن للبيع في البروچ بأقل مقدم كورنر

    Eureka Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٥٣٬٨٨٢ جنيه

    استلام قريب بمقدم 10% احلى فيو فى المشروع

    Corporate Deals logo image

    بارك سايد الشروق, معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٤٠٬١١٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بمقدم 600 الف +متشطبه بالتكيفات +المطبخ

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 129م في المعادي فيو الشروق باقل سعر

    Z Investments For Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٣٤٬٨٨٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بمقدم 400 الف +اقساط علي 10 سنين بالشروق

    Falcon for Real Estate logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٦٥٬٠٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بمقدم 400 الف اقساط علي 10 سنين بالشروق

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو سولا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٦٥٬٠٤٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن فى الشروق للبيع تشطيب الترا سوبر لوكس

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٥٤٬٨٣٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطبة بالكامل بالتكييفات فى اميز لوكيشن فى الشروق

    Step One Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في البروچ ارضي بجاردن كورنر استلام قريب

    Eureka Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    3

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٣٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند البروج

    Gold Routes logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٤٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة موقع مميز تشطيب كامل في كومباوند البروج الشروق

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٦٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ( تشطيب كامل ) بالقسط امام مدينتي

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٦٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 990الف شالية للبيع(بالمطبخ+التكيفات)شروق

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٧٬٩٨٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بكمبوند المعادي فيو جمال المعادي فيو

    Smartex logo image

    كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٤٥٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في البروج ارضي بحديقة خاصة ١٠٠ م

    Eureka Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٣٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضى بجاردن تشطيب فاخر فى الشروق امام مدينتى

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٤٦٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 123م لقطه من لافيستا بتقسيط على 10 سنوات

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٦١٬٠٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بكمبوند المعادي فيو سوبر لوكس برايم لوكش

    Smartex logo image

    معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٤٥٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٣٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بادارة فندق Concorde El Salam بمقدم 5%

    The Map Investments logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٤٧٬٠٨٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بانوراما فيو فى الباتيو لافيستا بجوار مدينتي

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند البروج مرحله اورين ١٠٦ متر

    Eureka Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    3

    ١٠٦ متر مربع

    ٤٢٬٣٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه اقل مقدم فى AL BUROUJ تشطيب كامل

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٥٨٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة متشطبه في كمبوند جراند لايف مدينة الشروق

    Property Hills  One logo image

    جراندا لايف, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    1

    ١٢١ متر مربع

    ٤٦٬١٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ده سعر التوتال 'كاش' مش مقدم بادر بالحجز

    The Icon Real Estate logo image

    كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٢٦٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع مقدم بس ٣٠%وابدأ قسط بعد سنتين وكمان خصم ٢٥٪؜

    The Icon Real Estate logo image

    الشروق سبرنجز, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٥٢٬٣٢٥ جنيه/متر مربع