شقق 60 متر للبيع في القاهرة, صفحة 36

896 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 55 متر تقسيمه مربعه في مدينه نصر

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٢٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٤٥٨٬٦٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في قطامية جيت فقط مقدم 5%

    One Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٣٦٬٤٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم290الف امتلك ستوديو تشطيب كامل ف التجمع الخام

    Closer logo image

    جارنيه, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٤٤٦٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 54% امتلك ستوديو بجاردن فى هليوبليس الجديدة

    Closer logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٦ متر مربع

    ٤٠٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو متشطب للبيع امام سوديك ايست بمقدم 250الف

    Closer logo image

استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٣٢٬٩٨٢ جنيه/متر مربع

  • لا كولينا ايست

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Capital Hills Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    استوديو, 2 - 4 غرفة

  • 10

    شقة

    ١٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع بخصم50% ف كمبوند سراى القاهرة الجديدة

    Closer logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٣٤٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٣٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع تشطيب كامل فى هليوبليس الجديدة

    Closer logo image

استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٧٠٬٧٠١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٦١٣٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع بخصم مميز فى هليوبليس الجديدة

    Closer logo image

استوديو

    1

    ٣٥ متر مربع

    ٤٦٬٠٨٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 50% امتلك ستوديو ف هليوبليس الجديدة

    Closer logo image

    الايا, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٣٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع تشطيب كامل ف هليوبليس الجديدة

    Closer logo image

استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٧٠٬٧٠١ جنيه/متر مربع

  • الباتيو 7

    السعر عند الإطلاق:

    ١٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    La Vista Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,الباتيو 7

    2 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ١٬٥٣٤٬٩٨٠ جنيه

    استديو 45م عقد 2022 في ارقي مراحل مدينتي B8 للبيع

    Eureka Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    1

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٣٤٬١١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٧٧٬٦٤٨ جنيه

    امتلك استوديو مميز55 متر +روف 93 متر بمقدم 598.560

    One Real Estate logo image

    بافاريا تاون, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ١٧٬٧٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٠٥١٬٨٦٠ جنيه

    ستوديو ٥٠ متر حجز قديم ٢٠٢٣ للبيع في اميز مراحل مد

    Eureka Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤١٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو 57م غرفه تشطيب سوبر لوكس شامل الفرش والاجهزه

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٣٥٬٠٨٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 55م لقطه للبيع فى كمبوند قطاميه جيت

    MRG Real Estate logo image

1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٢٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • سينز

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٠٧٤٬٢٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Tatweer Misr
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,سيينز

    3 - 4 غرفة

  • 8

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو 51 متر للبيع في مدينتي عقد ٢٠٢١ استلام فوري

    Eureka Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    1

    2

    ٥١ متر مربع

    ٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في سراي مرحلة كرونز

    Home Destination logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٣٬٥٣٤٬٠٠٠ جنيه

    استوديو سوبر لوكس للبيع في قلب حي المستثمرين

    Better Estate Investment logo image

    العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٦٠٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٩٣١٬٤٠٠ جنيه

    استوديو متشطب بكامل فيو مميز علي كورنيش المعادي ..

    One Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٦٨٬٩٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬١١٤٬١٢٥ جنيه

    استوديو مشطبه 60م التجمع الخامس White Residence

    Eureka Real Estate logo image

    وايت ريزدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٦٨٬٥٦٨ جنيه/متر مربع

  • نيست

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس,نيست كايرو

    1 - 4 غرفة

  • 6

    شقة

    ٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديوللبيع 56م مدينتى لقطة لسرعة البيع تخصيص

    ST.John Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٥٢٬٦٧٨ جنيه/متر مربع

  • نوراي

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٥٠١٬٢٥١ جنيه

    خطة السداد: 10
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,نوراي

    1 - 3 غرفة