شقق 60 متر للبيع في القاهرة, صفحة 18

893 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بأقل سعر بجوار مدينتي بالمستقبل بمقدم10%فقط

    Roots Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة بجوار الجامعه الامريكيه بالتجمع قسط 8س

    Roots Real Estate logo image

    فالنسيا فالي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٥٥٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو أستثماري لقطه بدون مقدم بقلب المستقبل سيتي

    Roots Real Estate logo image

    ريد, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٩٤٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو لقطه جاهزة للمعاينة بالتجمع الخامس +مقدم10%

    Roots Real Estate logo image

    بيجونيا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٩ متر مربع

    ٧٤٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو للبيع بمساحة 60 متر Rehab city New Cairo

    المصري للعقارات logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٧٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • زمرة إيست

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Nations Of Sky
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,زومرا شرق

    1 - 4 غرفة

  • 9

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو بيع فى مدينتى B10 بالقرب من الخدمات

    Escan Group logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    1

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٥٨٬٧٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 110م امام سوان ليك التجمع عـ طريق السويس

    Falcon for Real Estate logo image

    الياسمين 1, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ١٨٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٦٥٥٬٦٧٧ جنيه

    أقل سعر استوديو في كمبوند هافا

    Feeds logo image

    R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٣٥٬٢٢٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٤٣٥٬٠٠٠ جنيه

    لو بتدور على استديو متشطب اقرا الاعلان دا

    Falcon for Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٣٥٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك الآن بسعر مميز في مشروع R8

    Feeds logo image

    سيدج ليكس ريزيدنس, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٣٧٬٧٣٥ جنيه/متر مربع

  • بالم ايلاند

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٥٧٨٬٦٨٨ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    TG Developments
    القاهرة,مدينة الشروق,كمبوندات الشروق,بالم ايلاند

    1 - 4 غرفة

  • 8

    شقة

    ٣٬٢٨٩٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة استديو بحري بتاج ستي امام المطار

    Property Misr logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥٦٬٧٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري و بأقل سعر للمتر في التجمع بتقسيط 10 سنين

    Roots Real Estate logo image

    كافالي ريزيدينس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٤٩٬٧١٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع فى كمبوند سوديك ايست اقرب استلام

    Falcon for Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٤٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو مميز بكمبوند بيجونيا خلف الجامعة الأمريكيه

    El Hefny Group logo image

استوديو

    1

    ٤٢ متر مربع

    ٧٦٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬١١٦٬٧٣٣ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل فى طلالة بالتقسيط حتى 15 سنة

    Platinum Properties logo image

1

    1

    ٤٠ متر مربع

    ١٠٢٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • لايت سيتي

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    MAK Developments
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة

    3 - 4 غرفة

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٧٥٬٦٠٨ جنيه

    استوديو للبيع بالتقسيط في Sarai القاهرة الجديدة

    The Map Investments logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٨٧٬٢٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بمقدم640الف ف كمبوند الجار ع طريق السويس

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    1

    1

    ٤٠ متر مربع

    ١٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 100م دبل فيو امام مدينتي بالتقسيط عـ 12 سنة

    Falcon for Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في سراي بمقدم 200 الف - فيو Garden وقسط 12 سنه

    Falcon for Real Estate logo image

1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بواجهتين ( متشطبة جاهزة للتسليم ) فـ العاصمة

    Falcon for Real Estate logo image

    R4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ١٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • هيليو اي

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬١٢٨٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 20
    المطور العقاري
    Al-Fath Group
    القاهرة,هليوبوليس الجديدة,الحي السادس,هيليو اى

    3 غرفة

  • 12

    شقة

    ١٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 168م + جاردن 50م (( متشطبة جاهزة للتسليم ))

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع صلاح سالم, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٢٤٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٦٢٧٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بقسط شهري 9 الف شهريا فى Up Mount بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٧ متر مربع

    ٤٣٬٩٧٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استديو بالم هيلز ذا فيلدج التجمع

    Homy Real Estate logo image

    ذا فيلدج, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استديو بالتجمع بالم هيلز بالفرش

    Homy Real Estate logo image

1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو للبيع بالفرش بالم هيلز ذا فيلدج التجمع

    Homy Real Estate logo image

1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • بلو تري

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٦٢٦٬٥٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Sky Ad Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,بلوتري كومباوند

    1 - 4 غرفة