شقق 120 متر للبيع في الاسكندرية, صفحة 25

1,085 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٥ جنيه

    شقة للبيع 96م سموحة ( تعاونيات سموحة )

    Inspire Homes logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٣٢٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 94 م سموحة (تعاونيات سموحة )

    RE/MAX Avalon logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٩٤ متر مربع

    ٣٢٬٩٧٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر مميز جدا شارع النصر سموحة مساحة 81

    Remax Top Agents logo image

    ميدان سموحة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٨١ متر مربع

    ٢٢٬٨٣٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 100م - سموحه - فوزى معاذ مباشر

    Next Estate logo image

    شارع محمد فوزي معاذ, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٤١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع محرم بك 89م (كومباوند اوريا سيتى) ,

    محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٢٥٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تسهيلات علي 10 سنوات فيو مفتوح

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    1

    2

    ٧٧ متر مربع

    ٨٩٬٦١٠ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – سيدي جابر – مساكن الظباط

    New Home for Realestate logo image

    سيدي جابر, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١١٦ متر مربع

    ٣١٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 115 م سيدى بشر (ش اسماعيل فهمى)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع إسماعيل فهمى, سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٢٣٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر السوق فيو مفتوح علي جرين سباين

    Remax Professional. logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٩٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 116م سموحه (كمبوند فراندا)

    Platinum Homes for Real Estate logo image

    فراندا سموحة, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    1

    ١١٦ متر مربع

    ٣٨٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – سان ستيفانو - خطوات من الترام

    New Home for Realestate logo image

    سان ستيفانو, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 80م سابا باشا ( خطوات من ش ابو قير )

    Inspire Homes logo image

    سابا باشا, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٥٬١٤٤٬٩٨٨ جنيه

    شقة للبيع 118 م (صواري)

    RE/MAX Avalon logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٤٣٬٦٠١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 90م , سيدي جابر ,

    Wealth Platinum logo image

    شارع البلبيسي, سيدي جابر, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٣٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 110 م سموحة (تقسيم القضاة)

    RE/MAX Avalon logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 115م - سيدى بشر بحرى - خطوات من البحر

    Next Estate logo image

    شارع مسجد سيدي بشر, سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٢٣٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع سموحة 110م (امام مدرسة زهران)

    شارع اسماعيل سري, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز جدًا في قلب ميامي الجديدة – الإسكندرية

    AQAR One For Realestate logo image

    شارع ميامى الجديدة, ميامي الجديدة, الرأس السوداء, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ١٠٨ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 70م فلمنج متفرع من ش مصطفي كامل

    Inspire Homes logo image

    فلمنج, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع جناكليس 85م (خطوات من ش ابو قير) .

    شارع حسين محمود الشامي, جناكليس, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ٨٥ متر مربع

    ١٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 100 م ميامى (ش صلاح الدين شعبان)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع صلاح الدين شعبان, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 100م سيدي بشر ( ش العيسوي مباشرة )

    Inspire Homes logo image

    سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 100 م سموحة (عمارات توب هاوس)

    RE/MAX Avalon logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 100 م سموحه (ش الهيلتون)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع الهيلتون, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع - كامب شيزار

    New Home for Realestate logo image

    شارع فاموس, كامب شيزار, حي وسط, الاسكندرية

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع