شقق 120 متر للبيع في الاسكندرية, صفحة 23

1,085 عقارات أخرى
  • 18

    شقة

    ٨٬٠٣٢٬٧٨٦ جنيه

    سكن راقي داخل كمبوند متكامل الخدمات

    Inspire Homes logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    3

    ١١٩ متر مربع

    ٦٧٬٥٠٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٤٦٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة غرفتين 120م موقع مميز ببالم هيلز اليكس

    Property Hills Star logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٢٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 115 م (صواري)

    RE/MAX Avalon logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٨٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 110 م - السرايا - خطوات من البحـر

    Next Estate logo image

    السرايا, سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٣٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 90 م ميامي (ش جمال عبد الناصر مباشر)

    RE/MAX Avalon logo image

    ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو جانبي على البحر 2 اسانسير

    Remax Professional. logo image

    شارع خالد بن الوليد, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٢١٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 96م سموحة الجديدة ( smouha uptown )

    Inspire Homes logo image

    سموحة الجديدة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ١٩٬٧٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 95م كليوباترا ( خطوات من الترام )

    Inspire Homes logo image

    كليوباترا, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ١٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع سموحة 110م (شارع الهيلتون) .

    شارع الهيلتون, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 90م ستانلي ( على البحر مباشرة )

    Inspire Homes logo image

    ستانلي, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٤٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 70م سيدي بشر

    Inspire Homes logo image

    سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - ثروت

    New Home for Realestate logo image

    ثروت, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 89م للبيع بأقل سعر فى بالم هيلز اليكس - بحرى

    Impact Investments logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    1

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٧٤٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - سيدي بشر بحري - بمساحة 125 متر

    Remax Top Agents logo image

    سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 95م محطة الرمل ( ش جاليس )

    Inspire Homes logo image

    شارع جليس, محطة الرمل, حي وسط, الاسكندرية

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٢٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم تسهيلات علي 10 سنوات فيو مفتوح

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    1

    2

    ٧٧ متر مربع

    ٨٩٬٦١٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 105م ميامي ( متفرع من ش العيسوي )

    Inspire Homes logo image

    ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ١٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيو نادي ولاند سكيب

    Remax Professional. logo image

    ايفوري مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٣٦٬٤٤٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 117 م مصطفي كامل (مساكن الظباط)

    RE/MAX Avalon logo image

    مصطفي كامل, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١١٧ متر مربع

    ٥١٬٢٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٦٢٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيو مفتوح علي النادي تشطيب كامل

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٤٤٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مرخصة مطلات مفتوحة بالكامل

    Remax Professional. logo image

    شارع الشهيد محمد يوسف غالى ( 45 سابقا ), سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ١٩٬٦٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - سموحة - مساحة 80 متر

    Remax Top Agents logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٥١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 85م محمد نجيب ( خطوات من البحر )

    Inspire Homes logo image

    شارع محمد نجيب, سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ١٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح بالكامل مرخصه موقع مميز

    Remax Professional. logo image

    شارع مصطفي ابو هيف, سابا باشا, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١١٨ متر مربع

    ٣٣٬٨٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 96م الازاريطة ( خطوات من الترام )

    Inspire Homes logo image

    كامب شيزار, حي وسط, الاسكندرية

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٢٦٬٠٤١ جنيه/متر مربع