شقق 130 متر للبيع في كمبوندات 6 أكتوبر بمدينة 6 أكتوبر, صفحة 31

1,585 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بينتاهوس برايم لوكيشن ف PX فيو الاهرمات بسعر مميز

    Evergreen Properties logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١١٩ متر مربع

    ١٠٣٬٣٦١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة برايم لوكيشن ف PX استلام 2028 بأقل سعر

    Evergreen Properties logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ١٠٧٬٩٦٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة روف متشطبة استلام فوري للبيع في O’West

    I-Move logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٥٥٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في O’West – المرحلة: Club Residence

    I-Move logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٧٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري للبيع في O’West Club Residence

    I-Move logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٥٢٬٢٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١١٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو أرضي للبيع في مرحلة Club Residence

    متصدر

    I-Move logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٦٥٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة روف للبيع في O’West Qemet استلام فوري

    I-Move logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٧٢٬٥٣٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٩٧٨٬٨٠٠ جنيه

    شقه موقع مميز نصف تشطيب ماونتن فيو اى سيتى اكتوبر

    I-Move logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٩٬٨٣٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬١٧٦٬٨٤٠ جنيه

    اوفر _ شقه للبيع بسعر مميز و استلام فوري في باديه

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٩٧ متر مربع

    ٦٣٬٦٧٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة بإطلاله على اللاندسكيب | استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٨٦ متر مربع

    ٧١٬٨٠٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه للبيع بأقل سعر في باديه و استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٧٨ متر مربع

    ٧٩٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع بالتقسيط لاندسكيب فيو بأرقي موقع

    Square Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٣١٬٤٠٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين نوم أرضي بجاردن في أو ويست فيو مميز

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١١٦ متر مربع

    ٥٠٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين نوم أرضي بجاردن في أو ويست فيو مميز

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١١٧ متر مربع

    ٥٠٬٤٢٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٨٢٠٬٠٠٠ جنيه

    تعاقد ب5% وقسط على 10 سنين في One33 - Arkan Palm

    Promax Property Investors logo image

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٥٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬١٥٩٬٤١٠ جنيه

    شقة بالدور الأول في موقع مميز

    The Polygon logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ٦٤٬٢٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فوري باقل سعر في أو ويست

    The Way logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٤٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٦٧٥٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | شقة للبيع بسعر مميز استلام فوري

    Gate real estate marketing logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٧٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك في ذا أرك زايد على وصلة دهشور الآن

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة سكن مميزة في ذا أرك الشيخ زايد بمقدم بسيط

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة ريسيل شقة ارضي بجاردن استلام فوري

    Gate real estate marketing logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن للبيع فى MV-Icity استلام فورى

    Mrkt Shake logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن خالصة اقساط متشطبة بالكامل

    Home Select for real estate logo image

2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٧٦٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٥٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن موقع مميز بڤيو داخلي على المشروع

    Gate real estate marketing logo image

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٢٬٥٧٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة واحدة تشطيب كامل في جاردن ليكس -هايد بارك

    RE/MAX Everest logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٨٧٬٣٢٣ جنيه/متر مربع