شقق 130 متر للبيع في كمبوندات 6 أكتوبر بمدينة 6 أكتوبر, صفحة 28

1,585 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٥٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقه 2غرف متشطبه للبيع كمبوند او ويست

    متصدر

    Driven Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٥٠٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٣٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في O West Core | بدون أوفر

    RE/MAX Everest logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٧١٬٠٣٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرف للبيع بتولوا افضل فيو بـ owest

    Property Hills Star logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٥٧٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٦٤١٬٧٢٧ جنيه

    شقة بسعر مميز في O West Core - استلام بعد سنة

    New Avenue Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١١٦ متر مربع

    ٦٥٬٨٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر لقطةاستلام فوري متشطبة اميز لوكيشن اكتوبر

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬١٠٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين في او ويست موقع مميز استلام قريب-اكتوبر

    Property Group logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٩٤٬١١٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٦٢٣٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 119م متشطبة جاهزه للاستلام-قسط ع12سنوات

    Z Investments For Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٩ متر مربع

    ٩٧٬٦٧٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة بارقي المواقع ب6اكتوبر مساحة 120م اقساط

    property hills Elite logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحري صريح ف جنه اكتوبرخالصه كل حاجه جاهزه لسكن

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠١٢٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في O West في Core بدون أوفر

    Home Select for real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٩٢٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل_اقل سعر شقه 2نوم ارضي بجاردن برايم لوكيشن

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة لوكيشن مميز بمقدم 1 مليون ف بالم هيلز

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٨٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل غرفتين بأقل من سعر الماركت - فيو النافوره

    The Choice For Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نصف تشطيب في ماونتن فيو اي سيتي - مرحله لاجون

    RE/MAX Everest logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٥٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نصف تشطيب في ماونتن فيو اي سيتي - مرحله لاجون

    RE/MAX Everest logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٥٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن إستلام فوري - مباشرة علي النادي

    The Choice For Real Estate logo image

3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٦٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٨٧٬٠٠٠ جنيه

    فرصة للاستثمار غرفتين مقدم 387 ألف أو كاش4.660.000

    Property Hills... logo image

    أبهى, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٣٬٢٧٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٨٧٬٠٠٠ جنيه

    فرصة للاستثمار غرفتين مقدم 387 ألف أو كاش4.660.000

    Property Hills... logo image

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٣٬٢٧٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مطلة على البحيرة فى جاردن ليكس هايد بارك

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٦٨٬٥٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬١١٢٬١٨٨ جنيه

    شقة للبيع في O West – Club Residence | موقع مميز

    I-Move logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٦١٬٨٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٢٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل متشطبه125م و104م تراس برايم لوكيشنRTM

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤١٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةغرفتين اقل سعر ماركت استلام فوري متشطبة بالكامل

    متصدر

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن ريسيل فOwest برايم لوكيشن متشطبه فوري

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٥١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة استلام فوري في ماونتن فيو آي سيتي

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع في Core – أو ويست

    Buyerside logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٧٢٬٦٤٩ جنيه/متر مربع