شقق 130 متر للبيع في جاردن ليكس

67 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري متشطبه في جاردن ليكس

    Selection Code logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك بمقدم 5% في Signature جنب نادي الجزيره

    Selection Code logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٦٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ريسيل بأقل مقدم وموقع مميز في جاردن ليك

    Gate real estate marketing logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١١٣ متر مربع

    ٣٢٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٦٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو مميز للبيع في جاردن ليكس في قلب بالم هيلز

    Property  Hills. logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١١٩ متر مربع

    ٦٤٬٥٧٩ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٩٬٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بمنطقة الفيلات على هضبة بالم هيلز بتسهيلات

    D.Signature logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٩٥٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع من هايد بارك في الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٦٦٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقةريسيل ارضي بجاردن جاردن ليكس الشيخ زايد

    Bold Egypt logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١١٥ متر مربع

    ٦٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٦٧٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو مميز بأقل سعر وتصميم مميز بجانب جولف فيوز

    Property  Hills. logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٠٥ متر مربع

    ٨٢٬٦٣٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في جاردن ليكس –المرحلة الأولى |نصف تشطيب

    متصدر

    RE/MAX Everest logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١١٣ متر مربع

    ٦٠٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في جاردن ليكس – هايد بارك أكتوبر

    Beltone logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١١٧ متر مربع

    ٥٩٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٢٠٥٬٧٥٠ جنيه

    شقة للبيع في Garden Lakes من Hyde Park Development

    Bold Egypt logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١١٨ متر مربع

    ٦١٬٠٦٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    100م فيو على مساحات خضره كبيره ب5% مقدم على 10سنين

    Promax Property Investors logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٩٥٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في كمبوند جاردن ليك موقع مميز مباشر على الليك

    Gate real estate marketing logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١١٥ متر مربع

    ٦١٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | شقة ارضي بجاردن غرفتين | تكملة اقساط

    Gate real estate marketing logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٧١٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة غرفتين منهم غرفة ماستر باقل مقدم فيو خاص

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٨٣٬٢٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين متشطبة فيو لاندسكيب بجانب بالم هيلز

    Property  Hills. logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٠٨ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل 2 غرفة في كمبوند جاردن ليكس - 6 اكتوبر

    RE/MAX Everest logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١١٧ متر مربع

    ٦٠٬٠٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٥٨٬٠٠٠ جنيه

    102م غرفتين ب5% وتقسيط على 96 شهر فيو مميز جدا

    Promax Property Investors logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٧٧٬٠٣٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٣٨٥٬١٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند Garden lakes هايدبارك سعر مميز

    Landpeak Real Estate inv & Marketing logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٩٩٬٧٩٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬١٩٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة للبيع في هايد بارك سيجنتشر أكتوبر بمساحة 100 م

    Selection Code logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٠٠ متر مربع

    ٧١٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٢٣١٬٤٤٢ جنيه

    شقة بجاردن فيو ليك بغرفة ماستر باقل سعر في الماركت

    متصدر

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٠٥ متر مربع

    ١٠٦٬٩٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٣٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | شقة غرفتين 115م | برايم لوكشن فيو مميز

    Gate real estate marketing logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١١٥ متر مربع

    ٦١٬١٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 113م للبيع في هايد بارك جاردن ليكس - 6 اكتوبر

    DMG logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١١٣ متر مربع

    ٨٥٬٨٤٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٩٦٢٬٣٧٥ جنيه

    شقة بيع غرفتين في هايد بارك الشيخ زايد متشطبة

    The Polygon logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٩٧٬٠١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع من هايد بارك في الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ١٤٣٬٣٩٦ جنيه/متر مربع