شقق 130 متر للبيع في كمبوندات 6 أكتوبر بمدينة 6 أكتوبر, صفحة 30

1,585 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    125م فيو لاندسكيب بحري ب 5% وقسط 10 سنين O Views

    Promax Property Investors logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٩٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك جاهزة ومتشطبة بأميز لوكيشن مع بالم هيلز قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٧٧٬١٦٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزه لسكن الفوري من المالك الاصيل علي دبل فيو

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بالتقسيط جاهزه لسكن الفوري | بجانب نادي الصيد

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم شقه متشطبه بالكامل بموقع متميز اكتوبر

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٤٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه بتكمله اقساط بكوقع مميز بالكمبوند

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميز لاند سكيب فيو استلام فوري

    متصدر

    Roots Development logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% شقه بموقع متميز في اكتوبر للبيع

    Egypt Best Properties logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    125م كورنر فيو مميز جدا تشطيب سوبر لوكس قسط 12 سنة

    Promax Property Investors logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٦٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٣٥٩٬٥٠٥ جنيه

    شقة جاهزة للاستلام بموقع مميز

    متصدر

    The Polygon logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١١٦ متر مربع

    ٤٦٬٢٠٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٦٤٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى بحديقة كورن كلوب بارك

    Roots Development logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٨٠٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحري صريح 130بأقل اقساط من المالك جاهزه للسكن

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ف جنه اكتوبر من المالك الاصيل متشطبه بالكامل

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجنينة 130م لقطه في موقع مميز خلف مول العرب

    أبهى, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجنينة 130م لقطه في موقع مميز خلف مول العرب

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة برايم لوكيشن متبقى عليها أقساط قليلة

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين أرضي بجاردن للبيع في O west

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٥١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة بمقدم 2,3 بموقع مميز

    The Choice For Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٢٠٦٬٥٤٩ جنيه

    شقه 121م للبيع اويست -موقع متميز

    Select for real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٤٣٬٠٢٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن جاهزة علي الاستلام باقساط

    The Choice For Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٦٨٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل بمرحلة اللاجون - فيو السنترال بارك

    The Choice For Real Estate logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٢٬٠٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بلوكيشن مميز فيو على لاند سكيب فيO west

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بلوكيشن مميز فيو على لاند سكيب فيO west

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحديقه استلام فورى ماونتن فيو اى سيتى اكتوبر

    I-Move logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤١٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٦٧٬٨١٧ جنيه

    بالسعر القديم شقة غرفتين للبيع في باديةلوكيشن مميز

    Western House logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٣٩٬٥٩٢ جنيه/متر مربع