شقق 130 متر للبيع في كمبوندات 6 أكتوبر بمدينة 6 أكتوبر, صفحة 27

1,585 عقارات أخرى
  • شقة - 2 غرف نوم - 1 حمام للبيع في ايكو ويست - كمبوندات 6 أكتوبر - مدينة 6 أكتوبر - الجيزة
    1

    شقة

    ٢٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة مميزة 80 م في كمباوند Eco West

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    ايكو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢٨٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٦٬٨٩٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة بتشطيب كامل في كمبوند بي اكس بالم هيلز

    Crown Stone Realty logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٢٩٬٩٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه125 متر في باديا للبيع باقل سعر في الماركت

    BGCO Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٧٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤٦٢٬٩٦٦ جنيه

    بنتهاوس للبيع أو ويست مرحلة كور | مساحة 118م

    Properties-Today.com logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٥٤٬٧٧٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 106 متر للبيع في كمبوند سكن مصر – حدائق أكتوبر

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    كمبوند سكن مصر الانتاج الاعلامي, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    1

    ١٠٦ متر مربع

    ١٧٬٩٢٤ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة سوبر لوكس للبيع في بادية بالم هيلز

    Properties-Today.com logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٥٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي 120متر+جاردن 45متر اقل سعر ف الماركت

    BGCO Real Estate logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٥٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع م المالك مباشر شقه جنه اكتوبر بحري جاهز لسكن

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    من المالك الأصيل دبل ڤيو خالصة اقساط

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٧٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كورتيارد ايون مول العرب

    West Field Property Consultancy logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٨٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل اوفر شقة 125م+جاردن 90م استلام فوري بفيو مميز

    متصدر

    Bright logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٨٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 118م كمبوند سكن مصر سوبر لوكس

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

3

    1

    ١١٨ متر مربع

    ٢٧٬١١٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    إستلم شقة متشطبة بفيو على حمام السباحة فى سولايا

    Property  Hills. logo image

    سولايا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٤٢٬٦٨٢ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص سعر شقة مع مقدم 5% فقط اقساط تصل الي 9 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع في جنه اكتوبر

    Smart-Homes Real Estate logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزة للبيع في كمبوند جنه اكتوبر

    Smart-Homes Real Estate logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزة للبيع في كمبوند جنه اكتوبر

    Smart-Homes Real Estate logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مميزه في كمبوند جنه اكتوبر

    Smart-Homes Real Estate logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع في كمبوند جنه اكتوبر

    Smart-Homes Real Estate logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٩٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع وقع مميز طلالة خضراء أقساط حتى 2031

    New Avenue Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٩ متر مربع

    ١١٥٬٦٣٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع في كمبوند جنه زايد

    Smart-Homes Real Estate logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه في كمبوند جنه اكتوبر

    Smart-Homes Real Estate logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع في كمبوند جنه زايد

    Smart-Homes Real Estate logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Apartment 84m2 one bedroom prime location

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٥٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاردن متشطبة استلام فوري ف كيان مقدم1,5مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع