شقق 120 متر للبيع في كمبوندات 6 أكتوبر, صفحة 32

1,056 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو للبيع فى باديا بالم هليز قريب من الجامعة

    Vira Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو للبيع فى باديا بالم هليز قريب من الجامعة

    Vira Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو اقل سعر متاح للبيع فى باديا بالم هليز

    Vira Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٣٢٬٧٣٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بغرفة ماستر للبيع متشطبة ,ابراج ايون مول العرب

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٨٤ متر مربع

    ١١٣٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل استلام فوري في أو ويست

    The Way logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٥٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم لاستديو استلام فوري في باديه مقدم 1.350م

    La Plaza Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٢١٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز الان! شقة فى جاردن ليكس بالتقسيط حتى 8 سنوات

    Platinum Properties logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ١٠١٬٣٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة في جاردن ليكس بمقدم 5% وقسط 8 سنوات

    Platinum Properties logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٩٥٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٨٦٣٬٢٣١ جنيه

    شقه في بادية ١١٤متر + رووف ٢٨ متر بمقدم ٢,٨٢٠,٢٢٥م

    BGCO Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٤٢٬٦٥٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستوديو للبيع في باديا بسعر لقطه

    BGCO Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    2

    ٦٤ متر مربع

    ٤٥٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستوديو للبيع في باديا بسعر لقطه

    BGCO Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    2

    ٦٤ متر مربع

    ٤٥٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٨٦٣٬٢٣١ جنيه

    شقة للبيع في باديا بسعر لقطة أققل من سعر الماركت

    BGCO Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١١٤ متر مربع

    ٤٢٬٦٥٩ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرف نوم متشطب بالكامل | O West – Midyard

    Selection Code logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | شقة للبيع فى ماونتن فيو اي سيتى 6 اكتوبر

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٢٦٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو في باديا 104متر استلام فوري

    متصدر

    BGCO Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ١٠٤ متر مربع

    ٣٣٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٤٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه في بادية ١١٤متر + رووف ٢٨ متر بمقدم ٢,٨٢٠,٢٢٥م

    BGCO Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١١٤ متر مربع

    ٤١٬٦١٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٧٢٢٬٤١٤ جنيه

    شقة للبيع في باديا بمساحة 110 متر + روف خاص 13 متر

    BGCO Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٢٬٠٢١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٧٢٢٬٤١٤ جنيه

    شقة للبيع في باديا بمساحة 110 متر + روف خاص 13 متر

    BGCO Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٢٬٠٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٨٠٥٬٠٠٠ جنيه

    فيو لاجون مباشر استلام 2027 اقساط على 4 سنين

    Selective logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٨١٬٠١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠١١٬٥٥٠ جنيه

    اقل سعر شقه بروف 1غرفه للبيع في PX بالم هيلز

    متصدر

    Driven Properties logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٨٣٬٥٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر لشقة غرفتين متشطبة بأفضل فيو بـ ICity

    Property Hills Star logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه بالكامل في بالم هيلز بمقدم ٥٪؜

    Selection Code logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٩ متر مربع

    ١٠٠٬٨٤٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٤٨١٬٩٧٠ جنيه

    استوديو للبيع في Badya – 62 متر | غرفة نوم واحدة |

    BGCO Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٥٦٬١٦٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٤٤٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالتقسيط في مرحله مميزة في icity octobe

2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٦١٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو للبيع فى باديا استلام فورى

    Vira Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع