شقق 120 متر للبيع في كمبوندات 6 أكتوبر, صفحة 31

1,056 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة بمرحلة اللاجون بكمبوند ماونتن فيو اي ستي

    Classy Home For Real Estate logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٢٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو متشطب بارك فيو باديا بتقسيط علي 12 سنه .

    متصدر

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو اي ستي اكتوبر بافضل سعر

    Classy Home For Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٤٢٢٬٨٥٠ جنيه

    افضل استثمار بشقة بجاردن ٨٤م في اوويست استلام ٢٠٢٧

    Classy Home For Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٧٦٬٤٦٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري ماونتن فيو اكتوبر موقع مميز جدا

    Classy Home For Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬١٠٩٬٢٠٠ جنيه

    شقه للبيع في جاردن ليكس هايد بارك واقساط علي8 سنين

    Selection Code logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٧٧٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك في مشروع ويست دايز باقل سعر في المارك

    Selection Code logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في owest باقل اوفر و بموقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٦٥٬٨١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٣٨٬٢٥٠ جنيه

    بيت بجنينة خاصة وإطلالة لاجون في موقع مميز

    The Polygon logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١١٥ متر مربع

    ٧٤٬٢٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٤٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين كامله التشطيب مباشره على لاندسكيب-9سنين

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١١٢٬٠٤١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن متشطبه للاستلام الفوري بتقسيط 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٩٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين للاستلام الفوري تشطيب كامل تقسيط 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٩٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه كامله التشطيب بتقسيط 9 سنين - استلام قريب !

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١٠٢٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع في او ويست اوراسكوم برايم لوكيشن.

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٣٨٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع في او ويست اوراسكوم برايم لوكيشن.

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٣٨٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع في او ويست اوراسكوم برايم لوكيشن.

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٣٨٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بجاردن متشطبة بأقل سعر فى نيو زايد

    Property Hills Star logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 145م استلام فورى بفيو لاجون بمقدم 1.3 مليون

3

    3

    ٤٥ متر مربع

    ٢٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستوديو للبيع في باديا بسعر لقطه- 84 متر

    Vira Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو بجاردن للبيع في باديه - 100 متر

    Vira Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٣٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٦٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين في Garden Lakes بمقدم 5% الشيخ زايد

    Selection Code logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ١٠١٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع بمطبخ وتكييفات في ابراج ايون 6اكتوبر

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٩٤ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر مميز جدا فيو مفتوح شقة للبيع استلام فوري بادية

    Brokers Hub logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٣٤٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬٣٥٧٬٦٥٦ جنيه

    شقة ارضي بجاردن في من منطقة بالم هيلز استلام سنة

    The Polygon logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٠٥ متر مربع

    ١١٧٬٦٩١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٣٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | شقة غرفتين 115م | برايم لوكشن فيو مميز

    Gate real estate marketing logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١١٥ متر مربع

    ٦١٬١٣٠ جنيه/متر مربع