شقق 120 متر للبيع في كمبوندات 6 أكتوبر, صفحة 25

1,056 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للاستلام الفوري شقة بأفضل سعر بكمبوند باديا

    Crown Stone Realty logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ١٨٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٤١٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرف ف بادية بمقدم 85 الف وتقسيط يصل ل 12سنه

    Evergreen Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٤٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٤٢٢٬٤١٤ جنيه

    اقل شقة غرفتين متشطبة استلام فورى بأميزموقع بباديا

    Property Hills Star logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٤٩٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع في Zed West | جاهز للاستلام الفوري

    RE/MAX Everest logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٧٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-مع تفاوض بسيط اقل مقدم ومتبقي بحري برايم فيو

    Gate real estate marketing logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٦٢٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم واحدة في أو ويست بموقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٧٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٩٣١٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه جاهزه للاستلام سعرها اقل مقدم 3,7

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٧٩٬٠٣٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في core باقل سعر في الماركيت

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٣٤٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم واحدة في أو ويست بموقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٧٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٧٨٩٬٧٢٠ جنيه

    شقة متشطبه بالكامل بأقل سعر في الماركت وأقل مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٥١٬٢٣٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٥٬٠٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب بموقع مميزجدا

    Roots Development logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١١٩ متر مربع

    ١٢٦٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك باقل من سعر السوق و بالتقسيط

    Premium Homes logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١١٥ متر مربع

    ٢٦٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    لو بتدور على شراء مريح وآمن ركز هنا

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ب حديقة في كلوب بارك إكستنشن

    The Choice For Real Estate logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٧٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ٢ نوم جاهزة للاستلام بفيو مفتوح مقدم ٣.١

    The Choice For Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٣٨٬٣١٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع | أو-ويست - المرحلة الثانية

    RE/MAX Al Mohager logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١١٧ متر مربع

    ٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إطلالة على الحديقة من الغرف والاستقبال-أقل سعر

    The Choice For Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٧٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة داخل جنة اكتوبر اميز لوكيشن

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 100 متر ف جنة اكتوبر متشطبة بأقل مقدم بفيومميز

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٧٠٨٬٠٠٠ جنيه

    O West | شقة 2 غرفة 100م² | نصف تشطيب | مشروع أورا

    Selection Code logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٧٬٠٨٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٣٢٨٬٢٥٠ جنيه

    شقه موقع مميز جدا كمبوند اويست ميديارد 6 اكتوبر

    I-Move logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٧٬٧٣٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع متميز وإطلالة فاخرة بمقدم 5% وقسط 10 سنوات

    Apart Real estate logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة "بريميوم" استلام فوري عرض محدود بإطلالة فاخرة

    Apart Real estate logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل ف جنه اكتوبر بحري بفيو غير مجروح فوري

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٧٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٣٣٬٧٩٠ جنيه

    شقة اوبن فيو كاملة التشطيب بتقسيط فيClub Residence

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٥٠٬٢٩١ جنيه/متر مربع