شقق 167 متر للبيع في باديه بالم هيلز

691 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر شقة بجاردن متشطبة استلام فوري

    The Choice For Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٥١٬١٧٤ جنيه

    شقة للبيع بغرفة نوم واحدة في باديا - البوليفارد

    RE/MAX Everest logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٩٤ متر مربع

    ٥٣٬٧٣٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ف بادية بالم هيلز متشطبه تقسيط ع١٢سنه بمقدم163

    Evergreen Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع طرح جديد في بالم هيلز بخصم خاص على الكاش

    Inn Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤١٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٦٦٤٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 44% شقه فاخره مباشره على لاند سكيب - 7 سنين!!

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥١٬٢٦١ جنيه/متر مربع

  • بارك فيوز باديا

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    Palm Hills
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,باديه بالم هيلز

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 3 غرف متشطبة بفيو مميز فى بالم هيلز

    Property  Hills. logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢١٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 3 غرف سوبرلوكس 6.900.000 ويوجد تقسيط

    متصدر

    Property Hills... logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ١٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود، 3 غرف بإطلالة مزدوجة للبيع، علي 12 سنه

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٢٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بإطلالة مزدوجة للبيع، متشطبه، بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في باديا بالم هيلز بأقل سعر للمتر في زايد

    Crown Stone Realty logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٢٦٬٧١٧ جنيه/متر مربع

  • مون هايتس باديا

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٩٩٢٬٤٦٠ جنيه

    المطور العقاري
    Palm Hills
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,باديه بالم هيلز

    2 - 3 غرفة

  • 9

    شقة

    ٦٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتان في بادية تشطيب كامل-12سنة اقساط

    Selection Code logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٩٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٨٤٩٬٥٣٩ جنيه

    بمقدم 1.5% استلم شقه متشطبه استلام2028مع بالم هيلز

    Selection Code logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٠٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك فوري بدون مقدم متشطبه وقسط علي 12 سنه

    Selection Code logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٣٩ متر مربع

    ٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٣٧٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر متشطبه - باقساط حتى 2033 - مقدم 2 مليون

    New Avenue Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٤١٬٠٥٣ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١١٬٧٢٩٬٧٨٦ جنيه

    شقة لقطة متشطبة في باديا بمقدم و اقساط

    Boundless For Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٩١٬٦٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع في باديه أكتوبر بأقل مقدم وتقسيط طوي

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق متشطبه استلام قريب في باديه واقساط علي 12 سنه

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٨٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق باديه أكتوبر بأقل سعر ومقدم وتقسيط مريح

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة في باديه أكتوبر بمقدم بسيط وأقساط مريحة

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل شقق باديه أكتوبر بسعر خرافي وتقسيط طويل

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق فاخرة في باديه أكتوبر بمقدم وتقسيط مرن جدا

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو متشطب من بالم هيلز تقسيط 12 سنة قرب مول مصر

    Property Hills Star logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب سوبر لوكس في بادية بالم هيلز-موقع مميز

    RE/MAX Everest logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٧٢٥٬٢٥٠ جنيه

    شقة 125م برايم لوكيشن بمقدم 3% قسط علي 12سنه

    Evergreen Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٣٬٨٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين استلام قريب في بادية

    The Polygon logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٢٬٠٣٨ جنيه/متر مربع