شقق 80 متر للبيع في مدينة 6 أكتوبر, صفحة 19

457 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٣٥٠ جنيه

    استلام فوري بمقدم 240 الف في كمبوند دجلة بالمز

    One Real Estate logo image

    بالمز, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 68 م 6 أكتوبر (جاردن ليكس)

    RE/MAX Avalon logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٨٧٬٨٦٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن للبيع 75 م 6 أكتوبر(ويست ليفز)

    RE/MAX Avalon logo image

    ويست ليفز, الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٧٥ متر مربع

    ٤٩٬٠٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو سوبر لوكس مع تكييفات بنفس سعر الشراء

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ١٠٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك نصف تشطيب في كمبوند بادية – بالم هيلز!

    Better Estate Investment logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٧٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • او ويست اكتوبر

    السعر عند الإطلاق:

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Orascom Development
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,أو ويست

    3 - 4 غرفة

  • 5

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك في قلب كمبوند بادية – بالم هيلز

    Better Estate Investment logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٩١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • اب ويست

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٢٩٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 25
    المطور العقاري
    Jumeirah Egypt Real Estate
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,اب ويست

    2 - 3 غرفة

  • بيراميد هيلز 2

    السعر عند الإطلاق:

    ١٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Ora Developers
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,طريق مصر اسكندرية الصحراوي,بيراميدز هيلز

    2 - 3 غرفة

  • إيكو ويست

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٣٨٧٬٥٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    New City Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,ايكو ويست

    2 غرفة

  • ايون

    السعر عند الإطلاق:

    ٣١٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 35
    المطور العقاري
    MARAKEZ
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,ايون

    3 غرفة