شقق 130 متر للبيع في مدينة 6 أكتوبر, صفحة 21

3,023 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بكمبوند دجلة بالمز ارضى بجاردن موقع متميز

    بالمز, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ستوديو للبيع في كمبوند نيو جيزة مرحلة جاسبر

    Premium Real estate logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كلوب هيلز التوسعات الشرقية باقل سعر شقة للبيع

    Master Key logo image

    كمباوند كلوب هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٧٥٬٤٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مع توب كابي استلام سنتين قسط ع 10 سنين

    Selection Code logo image

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬١٩٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة للبيع في هايد بارك سيجنتشر أكتوبر بمساحة 100 م

    Selection Code logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٠٠ متر مربع

    ٧١٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٩٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين في O West أكتوبر بمقدم 5% وقسط 9 سنوات

    Selection Code logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٤٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع130م بجوار أو ويست ومول مصر

    Selection Code logo image

    ايكو, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٧٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٣٩٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف استلام فورى بالقرب من مول مصر

    Selection Code logo image

    أشجار ريزيدنس, حي الاشجار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٢٬٣٦١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٩٨٥٬٦٥٠ جنيه

    شقة AQMAR أكتوبر | أمام جامعة MSA وقسط 10 سنوات

    Selection Code logo image

    أقمار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٩٬٨٥٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اول سكن لوكيشن مميز فيو رائع تشطيب سوبر لوكس

    Compact Real Estate Company logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بالم باركس بالم هيلز

    Remax Westway logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٩٤ متر مربع

    ٥٣٬١٩١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اول سكن لوكيشن مميز وفيو رائع لاند سكيب سوبر لوكس

    Compact Real Estate Company logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نصف مفروشة للبيع فى نيو جيزة

    Brokers Hub logo image

1

    1

    ١١٥ متر مربع

    ١٠٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بأفضل سعر فى بالم هيلز تشطيب كامل قسط 10 سنين

    Evergreen Properties logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٩٧٬٥٦٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٣٢٤٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز استلم فورا شقة بالتقسيط لاندسكيب فيو

    Square Real Estate logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٤٬٥٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٩٨٧٬٧٠٠ جنيه

    بأقل مقدم و استلام 2028 بتقسيط 9 سنين - شقه كورنر!

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٣٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين بإطلاله على اللاندسكيب و بقسط 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض جديد من بالم هيلز في باديه شقه للبيع موقع مميز

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٨٦٬٤٥٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين نوم للبيع اقساط تصل 9 سنوات فى او ويست

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٨٤ متر مربع

    ٩١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٣٠٢٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة في كمبوند FIORi قسط علي 10 سنين

    اب تاون اكتوبر الجديدة, مدينة أكتوبر الجديدة, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    5%مقدم امتلك شقة فاخرة بموقع متميز اقساط على9 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٢٢ متر مربع

    ٧٠٬٤٩١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٥٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع داخل كومباوند فيوري حدايق اكتوبر

3

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه 2 نوم متشطبه تشطيب الترا سوبر لوكس

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬١٩٠٬٨١٢ جنيه

    سيفين ريزيدينس حدايق اكتوبر

2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٣٤٬٦٣٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٤٢٣٬٩٧٦ جنيه

    استلم الان شقه130+65جاردن 423الف ربع سنوي كاش7M

    Property Hills... logo image

    بورتو اكتوبر, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٬٢٦١ جنيه/متر مربع