شقق 130 متر للبيع في مدينة 6 أكتوبر, صفحة 18

3,023 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للسكن الفوري بتكمله اقساط من المالك الاصيل

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٨٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    بأفضل سعر في كيان | شقة أرضي ١٢٠م + جاردن ١٧٠م

    RE/MAX Everest logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٩٬٧٩١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة ف اويست موقع مميز مقدم 5%قسط ع 10 سنين

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٩٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري غرفتين 115م فى ويست بافضل موقع

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق استثماريه في العاصمه السياحيه الجديده

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٤٢٬٢٧٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬١٦٦٬٢٠٠ جنيه

    شقة ١٢٣ متر ببيتا ريسيدنس حدائق اكتوبر

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٤٢٬٠٠١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬١٦٦٬٢٠٠ جنيه

    شقة ١٢٣ متر ببيتا ريسيدنس حدائق اكتوبر

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٤٢٬٠٠١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 80م بكمبوند بيتا جاردن

    sherwoods property logo image

    بيتا جاردنز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في اكتوبر بفيو علي لاند سكيب

    Master Key logo image

    الحي الحادي عشر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري موقع مميز قريب من الحصري

    بيت الاستثمار الذهبي logo image

    شارع الحي الثالث, الحي الثالث, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ١٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه ٩٤م برايم لوكيشن للبيع ابراج ايون مراكز

    The X Site For Real Estate logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٩٤ متر مربع

    ٩٥٬٧٤٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضية فاخرة للبيع في جاسبر وود، نيو جيزة

    RE/MAX Al Mohager logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 125م باقل سعر فى ماونتن فيو استلام فورى

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٣٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٦٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل في كمبوند بي اكس بأفضل سعر

    Crown Stone Realty logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١١٣ متر مربع

    ٤٢٬١٤١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 40% وقسط حتى 10س إمتلك بنتاهوس115م متشطب فيPX

    Evergreen Properties logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١١٥ متر مربع

    ٣٢٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٧٬٧٩٥٬١٠٥ جنيه

    شقة للبيع في بالم هيلز PX

    Buyerside logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١١٩ متر مربع

    ١٤٩٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٧٨٥٬٢٢٣ جنيه

    شقة للبيع في كور - أو ويست

    Buyerside logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٦٦٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٤١٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع مميز جنب مول مصر بمقدم 600,000 قسط 11سنين

    Property Hills... logo image

    روز فيل, دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٢٤ متر مربع

    ٤٣٬٦٨٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٤١٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع مميز جنب مول مصر بمقدم 600,000 قسط 11سنين

    Property Hills... logo image

    شارع دريم لاند, دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٢٤ متر مربع

    ٤٣٬٦٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بكمبوند علي طريق الواحات مباشر تسهيلااااات

    متصدر

    Assec Properties logo image

    مدينة أكتوبر الجديدة, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٢١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٤١٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع مميز جنب مول مصر بمقدم 600,000 قسط 11سنين

    Property Hills... logo image

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٢٤ متر مربع

    ٤٣٬٦٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٥٨٬٠٠٠ جنيه

    102م غرفتين ب5% وتقسيط على 96 شهر فيو مميز جدا

    Promax Property Investors logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٧٧٬٠٣٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٩٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل موقع مميز متشطبه فى Owest أقرب استلام

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٤٠٬٧٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرف للبيع في O West – Orascom

    Maskan Consultancy logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٦١٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند نيو جيزة ويستريدج

    Premium Real estate logo image

1

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٠٤٬٣٤٧ جنيه/متر مربع