شقق 130 متر للبيع في مدينة 6 أكتوبر, صفحة 24

3,023 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ب اقل سعر في السوق شقة متشطبة بالكامل ب ماونتن فيو

    طيبة جاردنز, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ب اقل سعر في السوق شقة متشطبة بالكامل ب ماونتن فيو

    دارا جاردنز, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ب اقل سعر في السوق شقة متشطبة بالكامل ب ماونتن فيو

    جاردن هيلز اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ب اقل سعر في السوق شقة متشطبة بالكامل ب ماونتن فيو

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر غرفتين -فيو لاندسكيب-استلام فورى

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٣٤٬٩٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ب اقل سعر في السوق شقة متشطبة بالكامل ب ماونتن فيو

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ب اقل سعر في السوق شقة متشطبة بالكامل ب ماونتن فيو

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ب اقل سعر في السوق شقة متشطبة بالكامل ب ماونتن فيو

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ب اقل سعر في السوق شقة متشطبة بالكامل ب ماونتن فيو

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين متشطبة بالمطبخ والتكيفات فى بالم باركس

    The Way logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٨١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | شقة عرفتين 125م بجاردن | استلام فوري

    Gate real estate marketing logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر غرفتين متشطبه

    Gate real estate marketing logo image

2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٤٧٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٥٤١٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة بالتقسيط في Owest

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٧٧٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل ف نيوم سعر خاص قابل للتفاوض البسيط من المالك

    Property Group logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٧٨ متر مربع

    ٣٩٬٧٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٢٣١٬٤٤٢ جنيه

    شقة بجاردن فيو ليك بغرفة ماستر باقل سعر في الماركت

    متصدر

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٠٥ متر مربع

    ١٠٦٬٩٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة جاهزة في ماونتن فيو

    RE/MAX Al Mohager logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٥٨٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٣٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | شقة غرفتين 115م | برايم لوكشن فيو مميز

    Gate real estate marketing logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١١٥ متر مربع

    ٦١٬١٣٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه للبيع بفيو رائع في اويست بسعر مميز

    Remax The Address logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٦٤٬٧٨٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر ارضى بجاردن غرفتين-استلام فورى

    Gate real estate marketing logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو دايركت علي لاند سكيب بالنقسيط في Owest

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٦٨٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    بالم باركس بإطلالة مفتوحة وأقل مقدم

    The Polygon logo image

2

    2

    ٩٣ متر مربع

    ١٠٠٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر غرفتين استلام فورى

    Gate real estate marketing logo image

2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٣٣٬٣٩٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٦٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر فيو لاند سكيب 2 غرف نوم للبيع في اويست

    Remax The Address logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٥٦٬٨٨٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر لشقة غرفتين في ماونتن فيو اكتوبر

    Property Hills Star logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬١٦٦٬٢٠٠ جنيه

    شقة ١٢٣ متر ببيتا ريسيدنس حدائق اكتوبر

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٤٢٬٠٠١ جنيه/متر مربع