شقق 82 متر للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 5

238 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شاليه للبيع في Koun راس الحكمة فيو لاجون

    كون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شاليه للبيع في Koun راس الحكمة فيو لاجون

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو ارضي مفروش للبيع في جايا الساحل الشمالي

    New Avenue Real Estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٥٢ متر مربع

    ١٠٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه صف اول بحر متشطب بالاجهزهه+التكيفات

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٢ متر مربع

    ٧٣٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 81م العلمين - أبراج العلمين

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨١ متر مربع

    ١١٨٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • يَم بيتش بلازا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Modon Developments
    الساحل الشمالي,راس الحكمة

    1 - 3 غرفة

  • 15

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك علي البحر مباشرة استلام فوري تشطيب فندقي

    The Icon Real Estate logo image

    مارينا 6, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ١٨١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل | فيو على الليك | التسليم 3 اشهر

    The Choice For Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٩٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية استلام فوري ستديو فيو بحرى رائع

    CBE New Homes logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ١١٢٬٢٨٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية استلام فوري ستديو فيو بحرى رائع

    CBE New Homes logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ١١٢٬٢٨٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستوديو 47م للبيع جولف بورتو مارينا الساحل الشمالي

    Eastmark logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٤٢٬٥٥٣ جنيه/متر مربع

  • يَم بوليفارد

    السعر عند الإطلاق:

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Modon Developments
    الساحل الشمالي,راس الحكمة

    1 - 3 غرفة

  • 9

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستوديو نصف تشطيب للبيع في جولف بورتو مارينا

    Eastmark logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٧٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٠٢٧٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع 59م الساحل الشمالي - New Marina Villa

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    فيلار, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٦٨٬٢٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر في الماركت للبيع ستوديو بأميز و ارقى موقع

    Square real estate logo image

    ذا جيت تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٤٩ متر مربع

    ١٢٢٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع 50م الساحل الشمالي - مارينا 5

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو فندقي في بيانكي اليوس للبيع- سيدي عبد الرحمن

    Property Network logo image

    بيانكي إليوس, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٩٥٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • فيلا آزها الساحل الشمالي

    السعر عند الإطلاق:

    ١٩٬٥٢٧٬١٣٠ جنيه

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    Madaar
    الساحل الشمالي

    3 - 4 غرفة

  • 7

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بالساحل Q Bay مقدم 10% فقط فرصة استثمار

    Pharos Real Estate logo image

    مارينا 1, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٨٦٬٤٨٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خصم 40% شقه علي البحر من كل الغرف مع اكام الراجحى

    Falcon for Real Estate logo image

    دوس الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٠٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٢٧٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 56م في فيلار فيو بحر مقدم 10% وتقسيط 9 سنين

    Pharos Real Estate logo image

    فيلار, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٧١٬٩١٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٥٢٨٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بمقدم 352,800 ڤيو بحر ولاجون في قلب الساحل

    Pharos Real Estate logo image

    فيلار, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل من سعر السوق ستديو ف دور عالي بباكيه بالجراج

    متصدر

    Code For Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٤٩ متر مربع

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • شور ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Hyde Park Developments
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,سيشور

    1 - 3 غرفة

  • 7

    شقة

    ٦٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    ستديو في دور عالي باقل سعر متر بفيو بحر ولاجون

    Code For Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٤٩ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية بأقرب استلام بفيو بحر وبأقل سعر برأس الحكمة

    Roots Real Estate logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٤٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفة فندقية علي البحرمباشرةعلي الرملة صف اول جاهز

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 7, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ١٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو صـف اول علي البحـر متشطب فندقي استلام فوري!!

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 7, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فورى سى فيو متشطب بالفرش والاجهزه

    Falcon for Real Estate logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • اوفيليا ازها الساحل الشمالي

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Madaar
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,ازها الساحل الشمالي

    1 - 3 غرفة