شقق 82 متر للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 8

238 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية متشطب في مراسي للبيع استلام فوري للبيع

    Property Hills Star logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٧٥ متر مربع

    ١٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٤٦٥٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بحري مميز | مقدم 10% وتقسيط 9 سنين

    Pharos Real Estate logo image

    فيلار, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥٧٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٥٩٬٤٠٠ جنيه

    شقه ٧٦ متر بالساحل الشمالي بمقدم ١٨٢ الف

    Pharos Real Estate logo image

    أجازة, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٤٨٬١٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سليفر ساندز استلام 2027

    Premises logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٧٥ متر مربع

    ١٩١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٥٠٥٬١٠٦ جنيه

    ستديو بفيو علي المدينه كلها باميز دور ف الابراج

    Code For Real Estate logo image

    ذا جيت تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٦٨ متر مربع

    ١٥٤٬٤٨٦ جنيه/متر مربع

  • أرينا

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    الساحل الشمالي,العلمين

    1 - 3 غرفة

  • 6

    شقة

    ٦٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل من سعر السوق ستديو ف دور عالي بباكيه بالجراج

    Code For Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٤٩ متر مربع

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو بسعر مميز بفيو لاجون بجراج The Gate

    Code For Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٥١ متر مربع

    ١٢٧٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو بفيو علي البحر في دور الي بباكيه بالجراج

    Code For Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٧١ متر مربع

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر في العلمين استلم فوري شقتك بفيو بحري صريح

    Falcon for Real Estate logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٦٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شاليه 140م بجاردن 40م متشطب بالكامل

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٩٩٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • ستيلا لوكيشن الساحل الشمالي

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Remco for Real Estate
    الساحل الشمالي,سيدي عبد الرحمن

    2 - 4 غرفة

  • 7

    شقة

    ٢٬١٦٣٬٧٥٠ جنيه

    ستوديو للبيع - الحى اللاتينى - العلمين

    Next Estate logo image

1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٣٤٬٨٩٩ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ريسيل 48م +رووف بالجراج بسعر مميز

    INVEST PRO logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع (أبراج العلمين) 54 م

    RE/MAX Avalon logo image

    العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٤ متر مربع

    ١٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو للبيع في قلب العالمين الجديدة مشروع فيلار

    Pharos Real Estate logo image

    فيلار, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في الساحل… مش كل اللي بيشتري شاليه مستثمر.

    بترو بيتش, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٧٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • شورز

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬١٩٦٬٤٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Al Amar Group
    الساحل الشمالي,قسم الضبعة,شورز الساحل الشمالي

    1 - 5 غرفة

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٨٦٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر للمتر وحده عقد قديم-فيو لاجون-جراج

    Code For Real Estate logo image

1

    1

    ٨١ متر مربع

    ١٠٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 62م استلام شهر 8 على الاجون فى زهره العلمين

    MRG Real Estate logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٦٤٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٩٤٢٬٩٠٤ جنيه

    امتلك فورا ستوديو تشطيب كامل في هاسيندا ويست

    Image Investments logo image

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٦٥ متر مربع

    ١٠٦٬٨١٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو للبيع في قلب العالمين الجديدة علي البحيره

    Pharos Real Estate logo image

    فيلار, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك بابراج العلمين بفيو علي اللاجوون

    Steps Property logo image

استوديو

    1

    ٨١ متر مربع

    ١٤٨٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • اوجما

    السعر عند الإطلاق:

    ١٢٬٠٧٥٬١٤٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Madaar
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,ازها الساحل الشمالي

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة أخر وحدة 71م باقل سعر متشطبة ع البحر مباشرة

    Value For Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٧١ متر مربع

    ١٠٩٬١٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٢٩٥٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع 72م الحي اللاتيني (SED)

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

استوديو

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٤٥٬٧٦٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٦٩٦٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع 71م الحي اللاتيني (City Edge)

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

استوديو

    1

    ٧١ متر مربع

    ٥٢٬٠٥٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحده متشطبه فى ذا كوف مقدم 5% وقسط على 8 سنين

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ١٦١٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 138م غرفتين متشطبة ع لاجون قسط ع 12 سنه

    Property Hills... logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٢٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • رملا أكاسيا

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٠٬٦٣٨٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    MARAKEZ
    الساحل الشمالي,راس الحكمة

    3 - 6 غرفة