شقق 82 متر للبيع في مصر, صفحة 13

11,240 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر ستوديو للبيع في Zed Towers

    I-Move logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٦٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٧٨٥٬٨٤٠ جنيه

    ستديو في دور فوق ال30وفيو لاجون مباشره ف The Gate

    Code For Real Estate logo image

    ذا جيت تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٤٩ متر مربع

    ١٣٨٬٤٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٨١٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بحديقة للبيع في هايد بارك جراند بارك

    Capital Lords Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٩١٬٧٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٩٣٥٬٨٩٥ جنيه

    شقة للبيع علي اقساط حتي 2036 في Badya

    Master Mind Real Estate Services logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٠٦٬٧٠٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٠٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمار بجوار ميفيدا اقساط على 9 سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

    ميڤيدا جاردنز, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ١٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • اليفن ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ١٣٬٣٦٦٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    2 - 3 غرفة

  • 19

    شقة

    ٤٬٨٤٠٬٠٦٩ جنيه

    شقة غرفة نوم طريق سهل حشيش الغردقة

    Knight properties logo image

    لونج بيتش ريزورت, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٦١٬٢٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو ٥٩م للبيع في برج 20دور فى ابراج زيد بالفرش

    شركة أويسيز للتسويق العقاري logo image

1

    1

    ٥٩ متر مربع

    ١٢٢٬٠٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة في بادية بمقدم 54,000 وأقساط على 6 سنين

    The Way logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٥٠٨٬٧٦٢ جنيه

    استوديو للبيع في سراي المستقبل سيتي بسعر مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ١٥٠٬١٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه بمقدم 5% واقساط علي 10 سنوات في قلب المستقبل

    New Avenue Real Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • وادي إيست

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Modon Developments
    الساحل الشمالي,راس الحكمة

    3 - 5 غرفة

  • 9

    شقة

    ٢٬٣٨٣٬٣١٧ جنيه

    اسكن الآن فى بالمز | بقسط شهرى 5,000 جنية مصرى

    متصدر

    Morshedy Group logo image

    بالمز, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٣٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه للبيع فى كمبوند ماونتن فيو امام ميفيدا

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٦٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم ب ١.٥٪؜ مقدم فقط شقة باقساط علي ١٢ سنة

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٩٣٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬١٣٢٬٤٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى أفينيو | جاهزه للاستلام | 14,500 شهرى

    متصدر

    Morshedy Group logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٦٥٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬١٩٤٬٥٠٠ جنيه

    شقه77م_اطلاله مميزه ع الشارع الرئيسى_تشطيب كامل

    Alabtal Developer logo image

    بوابه حجاز الابطال, حي الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٢٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • ذا كراون اكستنشن

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٨٬٠٥٣٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Palm Hills
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    3 - 4 غرفة

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في نيو هليوبلس لوكيشن مميز .

    Egypt Best Properties logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة باقساط حتى 12سنة بجانب اعمار مصر - مقدم 1.5%

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٩٣٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الفرصه فى اميز لوكيشن اقساط تصل الى ١٤ سنه

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٦٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٢٩٦٬٨٠٠ جنيه

    استوديو بإطلالة على البحر مجاويش الغردقة

    متصدر

    Knight properties logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٣٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر فى الماركت شقة متشطبة فى فيليدج ويست

    متصدر

    Brokers Hub logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • جاي دوس

    السعر عند الإطلاق:

    ١٠٬٨٢٤٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Akam Developments
    الساحل الشمالي,قسم الضبعة,دوس

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل دفعة أولى لشقة فندقية 250 ألف

    Crafters Real Estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بموقع مميز باقساط علي 5 سنين واقل مقدم

    Tradmark Real Estate logo image

    بيلا ايست, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٥٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو فيو حمام سباحه في قلب سهل حشيش

    Rook Estate logo image

    رد هيلز, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ١٠٦٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في روضة زايد – جاهزة للاستلام

    I-Move logo image

    روضة زايد, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة 60 متر الهضبة الغردقة

    Knight properties logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • ذا ريتز كارلتون ريزيدنسز

    السعر عند الإطلاق:

    ١٣٢٬٤٦٣٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Palm Hills
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    4 غرفة